| PinguinuL a întrebat:

Deeeci... jucam dur...
http://i.imgur.com/TNSdy.png

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

@ILUDU

Frate, chiar nu ai simtul umorului nici pentru o poanta mica ca cea facuta de PinguinuL cu scrisul.Relax, ma' man.

37 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Categoric.Dur e numele meu mic.Da' eu-s mai smecher, am subscriber din Sri Lanka, fara sa faca buba din al doilea mesajsmug.

| Bogdanux a răspuns:

In orice caz, tipu'/tipa a facut un gest extrem de frumos.

| Bogdanux a răspuns:

@ILUDU

Joci dur cu Pinguinul?

P.S. Am ras de m-am spart cand am citit comentariul laughing.

| Bogdanux a răspuns:

@ILUDU

Ma, nu stiu daca faci glume proaste, ori daca esti troll, girafa, sau prost, dar mama ta te-a scapat in cap cand erai mic?

| DaVà a răspuns:

Eu stiu doar ca nu am inteles nimic...dar mi-a placut avataru` tipuluibig grin

| PinguinuL explică:

@cocacola,nu vrei sa stii...

| PinguinuL explică:

ILUDU,stiu sa scriu mai bine decat tine probabil...
da, am scris intentionat, acum poti plange.

| PinguinuL explică:

Dava,am modificat avatarele, nici al meu, nici al lui nu erau reale...

| PinguinuL explică:

Fata,imi dau seama, iubire.

| ViezurE a răspuns:

@ILUDU
A scris intenţionat omule.

| CastraveteMurat a răspuns:

Stai ca nu pricep, explica te roghee hee

| NumePublicAnonim a răspuns:

@ILUDU,daca tu ii consideri pe altii prosti, inseamna ca nu te-ai uitat in oglinda. Fata ta radiaza de prostie.

| NumePublicAnonim a răspuns:

@ILUDU
nu inteleg de ce ai mai venit la T/A.Vad ca esti cam batut in cap, de nu intelegi ca @PinguinuL a scris intentionat.Pleaca naibii de pe T/A! nimeni nu te vrea aici.

| Dumnezău a răspuns:

Sec. straight face

@Jelli: Mai,mai,dar daca, sa zicem, ajung eu peste 10-15 ani seful tau, oare ce-o sa se intample, daca o sa imi faci un asemenea cadou?batting eyelashes

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Am mai mentionat ca tie nu ti-as pricinui daune fizice/psihice, decat prin cale auditiva.batting eyelashes

| lipitoOarea a răspuns:

Si mie!

| CautNume a răspuns:

Ce mistolaughing

| Wilder a răspuns:

Traducere:

-Buna, am vazut videolipul tau pe youtube si m-am abonat...
-*Yesssss*
-...doar ca sa ma dezabonez happy
-*Nu-i rau, nu-i rau*

| Enigmă a răspuns:

@ILUDU, toata lumea ti-a dat un raspuns asa ca o fac si eu.
Hi! http://www.myfacewhen.com/62/

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ca la videourile lui jb. Intra doar ca sa dea dislike. laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@ILUDU 'greseala e intentionata, deci, go buy yourself a free life.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Jelli daca ii faci asta sefului tau presupunand ca o sa aiba chanel pe youtube,inseamna ca si el o sa zica asa:
-Jelli, te-am concediat!
-Asa repede?
-Doar ca sa te angajez din nou.
-Not bad, not bad. thinking
laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Jelli ar fi ceva. laughing

| Radieră a răspuns:

Uitaţi-vă la poya lui ILUDIU.Un c8chil de 13 ani în pijamale.

| Radieră a răspuns:

De fapt era poza.

| Cristea a răspuns:

laughingcool story bro.

| YangMin a răspuns:

happyMah nu te mai tot prostihappy

| CocaColaZăro a răspuns:

Ce video poate să uploadeze un pinguin pă youtube? Apropo:Ce nume de piţipoancă avea aia oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"afcut de inguinPUL"? Postezi o poza unde sti ca ai si gresit din punct de vedere gramatical? Invata romana.

Întrebări recente