| PinguinuL a întrebat:

Deeeci... jucam dur...
http://i.imgur.com/TNSdy.png

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

@ILUDU

Frate, chiar nu ai simtul umorului nici pentru o poanta mica ca cea facuta de PinguinuL cu scrisul.Relax, ma' man.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O greseala intentionata de ortografie? Nu pot sa cred cat de prosti sunt unii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ratat esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poanta mica? Deci e amuzant sa pari prost si sa scrii gresit din punct de vedere gramatical. Prosti mai sunteti si o sa fiti in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta o să fac cadou şefului meu când oi avea. Ce ziceţi, mă concediază în şuturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ILUDIU
Ești prea idiot ca să respiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PaladeOvidiu: sau invers, să mă angajeze după multă muncă de-a mea, eu să fiu superultahiperteraextra fericită şi când ajung în camera în care lucrez să găsesc un bilet de la dânsul: "doar ca să te concediez".
@Dumnezău: cred că m-aş trezi cu una-n bot instant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, ah ce fain sună! Dar tot mi-ai pricinui. Ştii tu, tipule, gestul contează, sfinţenie dragă kiss

| Zburatori a răspuns:

Nu aminteles nimic nusti sa svri.

Întrebări recente