| PinguinuL a întrebat:

Deeeci... jucam dur...
http://i.imgur.com/TNSdy.png

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

@ILUDU

Frate, chiar nu ai simtul umorului nici pentru o poanta mica ca cea facuta de PinguinuL cu scrisul.Relax, ma' man.

37 răspunsuri:
| NumePublicAnonim a răspuns:

@ILUDU,daca tu ii consideri pe altii prosti, inseamna ca nu te-ai uitat in oglinda. Fata ta radiaza de prostie.

| NumePublicAnonim a răspuns:

@ILUDU
nu inteleg de ce ai mai venit la T/A.Vad ca esti cam batut in cap, de nu intelegi ca @PinguinuL a scris intentionat.Pleaca naibii de pe T/A! nimeni nu te vrea aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, ah ce fain sună! Dar tot mi-ai pricinui. Ştii tu, tipule, gestul contează, sfinţenie dragă kiss

| PinguinuL explică:

Dava,am modificat avatarele, nici al meu, nici al lui nu erau reale...

| YangMin a răspuns:

happyMah nu te mai tot prostihappy

| Zburatori a răspuns:

Nu aminteles nimic nusti sa svri.

| PinguinuL explică:

Fata,imi dau seama, iubire.

Întrebări recente