| anonim_4396 a întrebat:

Descrie-te într-un mod cât mai amuzant.(fizic)

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Baiat 20 ani(asa cred mi-e lene sa verific) 1, 80 kg, 70m, chel in cap cu par pe piept, muschii (am nevoie),
mainii lungi, picioare scurte, ureche(decat una functionala), talpi gigante(big foot), palme atat de mari incat abia apuc o minge de tenis, sa nu mai zicem ca merg si la sala odata pe luna pana vine si ma i-a salvarea. A da si atat de frumos incat o fata mi-a zis ca seaman cu smeagle din stapanul inelelor.

Ps: e trivia/amuzante nimic din cele spuse mai sus nu sunt adevaratehappy scuze ca am zis dar unii sunt noi si nu stiu de categorie.

46 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Fugu.

| Polaris a răspuns:

Schilod pletos carismatic cu mult swag.

| Dumnezău a răspuns:

Antihristul.Am venit sa va recrutez pentru armata ce mi-o creez. Voluntari, ceva?

| Aneurysm a răspuns (pentru Dumnezău):

*se pune la coadă*

| Hombre a răspuns:

Caprar si mârlitor de capre.

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

Nu sunt nici dragut, nici destept si nici cu bani, da' cel mai iubit dintre pamantenilaughingwinking

| Zoet a răspuns:

Eu.

| LoveToHate a răspuns:

Albicioasa

| ????? a răspuns (pentru LoveToHate):

Si eu numai ca eu arat ca o scobitoare uriasa

| HolyPotato a răspuns:

Hmm....Milka la marimea S

| Xtadelo a răspuns:

I'm Sexy And I Know It

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

Ala e raspunsu'meu.

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Prea tarziu devil

| DarkBlood32 a răspuns:

Cap triunghiular, 7 maini, 12 picioare, 1 ureche, un sfarc pe limba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ia sa vedem:
Ca un om normal, din carne, oase si nervi.
Te pup!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi prostie cât cuprinde.
Eşti la T/A.

| anonim_4396 explică (pentru Zeflemitoarea):

Vorbi si nea Ion
Ca si el e om laughing
Apropo, iti sugerez sa-ti schimbi avatarul, cred ca de-aici ti se trage acest limbaj, eu n-am facut prost pe nimeni pana acum, nici pe tine nu te-am jignit in nici un fel, dar daca ma vei provoca, se pare ca nu o sa am de ales, sunt sigura ca nu-ti place sa te jigneasca cineva, cu atat mai mult sa te faca prost in fata.Invata sa ai bun simt, respecta si vei fii respectat.
Si inca ceva:Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce limbaj? Am zis vreun cuvânt cu tentă vulgară? Cuvântul,, prostie" trebuie cenzurat? thinking
Bun simţ? Ce-i ăla?
Şi respect. Pe cei pe care consider că merită să fie respectaţi.

| Oanarry a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Ce inseamna T/A?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Oanarry):

T/A- Trivia/Amuzante.

| Oanarry a răspuns (pentru Oanarry):

Ahhh...ok. Mshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mereu acolo ca Oxicenu-l

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca scaiul între "trandafiri".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăăă...
1) Am 17 ani împliniţi ( sâc Milcşeic/Aneurysm! )
2) Arăt cam ca un schelet, pentru că am 1, 74 şi vreo 52 dă chile. Cu 12 mai puţin decât ar trebui, dar nu mă plâng.
3) Am păr blond, care e mult prea drept. Îl ciufulesc mereu pentru că e lipsit de volum şi apoi mă chinui să îl descurc.
4) Am pielea mult prea albă şi când merg la piscină ( rar, când mă obligă cineva) mă ard direct. Cel mai aiurea e că mi se prăjeşte faţa.
5) Prefer hainele simple. Nu prea port fuste/rochii.
Îmi plac tenişii. Am rupt două perechi vara asta.
6) Nu am niciun tic, din fericire.

| LoveToHate a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca m-ai descris pe mine!laughing

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 17? :3
Dar ha! Sunt mai înalt decât tine.
Şi am 58 de kile. Cred. Aşa aveam ultima oară când m-am cântărit thinking

| anonim_4396 explică (pentru Aneurysm):

Păi eşti mai înalt, că eşti băiat. Cică greutatea ta ideală ar trebui să fie de 70 kg. Şi tu eşti schilod. laughing

| TheAvenger a răspuns:

Călău

| Xtadelo a răspuns (pentru Aneurysm):

Oooo. 15 ani! happy

| Aneurysm a răspuns (pentru Xtadelo):

*neîmpliniţi. Mai am ceva laughing

| Urpaniel a răspuns:

Sex.

| LaNaibaa a răspuns:

Sunt Sexoasawinking

| Inemes a răspuns:

Nu pot. happy

| SkizoMetal a răspuns:

Cum mă strigă toţi, Satana.

| Loora a răspuns:

- redusa mintal...de la mama natura laughing
- cu creasta pe mijlocul capului(culoare verde)
- in loc de cercei port nasturi
- pe post de incaltaminte folosesc tigle
sa nu mai dau banii pe haine imi trag un sac pe mine laughing
iar corpul meu... de marimea unui butoi :X

Nu imi venea nimic in minte decat ce am scris mai sus laughing

Ps " Nu este adevarat ce am scris! "

| FlameHaze a răspuns:

Ca un om normal, cu păr pe cap şi dinţi în gură.

| RobYnReloaded a răspuns (pentru FlameHaze):

Si daca ai fi cu dinti pe cap si par in gura?

| WinxSirenix a răspuns:

Gthtyhrth hgfhf5

| WinxSirenix a răspuns:

1 an (cred) 7 miligrame ( nu m-am cantarit. de. nu stiu. 8 ani? ) Si chelios
si sunt baiat ( Dar asta nu se poate dovedi... dupa stii tu ce)

| Troll2332 a răspuns:

Phineas si fuego cu un cam sferic cu colturi cubice rombice cu maini de struguri cu un corp de Chuck Norris cu picioare de Big Foot.

| dracDeghizat a răspuns:

Bou.

| Elena16Elena a răspuns:

Fata, 13 ani par lung si drept ca spaghetele, ochi caprui ca niste boabe de fasole, slaba (scobitoare), urechi mari, degete lungi (sticksuri) si cam atat...

| pysy16 a răspuns:

O simpla fata nebuna dar totusi complicatalaughing)