| anonim_4396 a întrebat:

Descrie-te într-un mod cât mai amuzant.(fizic)

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Baiat 20 ani(asa cred mi-e lene sa verific) 1, 80 kg, 70m, chel in cap cu par pe piept, muschii (am nevoie),
mainii lungi, picioare scurte, ureche(decat una functionala), talpi gigante(big foot), palme atat de mari incat abia apuc o minge de tenis, sa nu mai zicem ca merg si la sala odata pe luna pana vine si ma i-a salvarea. A da si atat de frumos incat o fata mi-a zis ca seaman cu smeagle din stapanul inelelor.

Ps: e trivia/amuzante nimic din cele spuse mai sus nu sunt adevaratehappy scuze ca am zis dar unii sunt noi si nu stiu de categorie.

46 răspunsuri:
| Paul_Jeleanu_1998 a răspuns:

Paluga.