| Andra_8863 a întrebat:

Despre ce vorbiti cu verisoarele voastre la telefon?

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

Stai să mă gândesc thinking Deci, în primul rând (dar în primul rând), despre Usui și Misa (the best 4 ever couple) și bancuri (Bulă, Alinuța), de exemplu, ăla cu tompa laughing. Sau thinking videoclipuri amuzante. Cam atât cred. Adică. Stai! Cum am putut să uit! Trio de cretini tongue.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te bârfesc pe tine.

| Cristianne a răspuns:

Meh,am doar veri ( am și verișoare, da' au maxim 2 ani) și am o listă destul de lungă de vorbit cu ei..probabil mult mai lungă decât dacă ar fi fost verișoare.

| epurel a răspuns:

Masturbare cu castraveţi.

| Andra_8863 explică:

Animeuri