| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Destinatie de vis :)) http://stirileprotv.ro/......j-cnn.html

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ai putine probleme daca crezi ca asta e de ras

| Bogdanux a răspuns:

Sincer sa fiu, nu prea e de ras.

| NoChanceForUs a răspuns:

Tre să fi și bolnavă să râzi în cazul ăsta, violate-ar indienii plini de sifilis.

| Trinitas a răspuns:

Mie mi-a intrat Cola pe nas si apoi am varsat-o pe tastatura cand am citit ce comentariu idiot a dat ala balaur, brontozaur, ma-sa. Ceva de genu'.

| fetitaCUPiscoturile explică:

Le lasasem mesaj cum ca protv face reclama la astfel de destinatii (reporteri nesimtiti) si nu mi-au postat comentariul!

| AnneBre a răspuns:

M-am spăriet de Cabral. D:

| NevăstuicăxD a răspuns:

Nu e de râs asta D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ar rapi unul, ti-ar pune scoci la gura, si-ar chema fratele mai mare si l-ar pune sa te bata animalic, ce-ai zice?