| Anet a întrebat:

Din categoria "copiii tampiti":http://www.tpu.ro/......m-scap-de/

si

http://www.tpu.ro/......cat-pe-ea/

Radeti si voi ca pe mine deja ma doare burta =))

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Peste 2 zile : Va rog ajutor s-a rupt poza si mi-e frica sa nu ramana insarcinata va rog seriozitate crying

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

You made my day

| αηηα a răspuns:

Ai de capu meulaughingCum doamne s-o faci cu plapuma?!laughing

| sabilopod a răspuns:

De ce nu mi de deschid aceste preastupide link-uri? se transforma in pag de inceput. nu intrebarea.

| MiHaI a răspuns:

Sa indragostit de plapuma ce aveti cu ellaughinglaughingcopii fara viitor

| FreshDreams a răspuns:

Copil gasit in pufuletii cu surprizelaughing.Ce sa-i faci?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Chiar asa de secsi e plapuma?rolling on the floorrolling on the floor
mi-a placut rspunsul lui @NoChanceForUs laughing

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Doamne Sfinte rolling on the floor iti multumesc draga Anet pentru ca ne-ai pus la dispozitie cu copiii generatiei tinere. Adica si eu am 14 ani, dar nici chiar asa straight face Dar sincera sa fiu, am ramas masca si am ras cu prietena mea aproape 2 ore continuu la intrebarile acestor copii laughing

| Quiescent a răspuns:

Hahahahahhaha, mi-ai făcut seara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf sunt vechi am și uitat că am răspuns la ele!
Optimus7 - idioțenia întruchipată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil facut din masturbatiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=]]]]] Și uitați-vă și la celelalte întrebări ale lui Optimus7

DISPERAT! =]]]]]

Întrebări recente