| Rustin a întrebat:

Din cauza monstrului din poza nu am putut lasa o descriere
nu sunt lamurit, daca e baiat sau fata (Lasati un comm cu ce ar putea fi)

http://i.imgur.com/QnHIW.png

Răspuns Câştigător
| KorpiklaaniV a răspuns:

Iubysmug,nu-i asa ca-mi dai mie fundita ta :X :*? happy

17 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ăsta (asta) e femeia-bărbat.

| pinguinuVerde a răspuns:

Un indian d-ăla cu semn în frunte în rochie de mireasă cu o demigeană de ţuică sau vin în spate, ca un Moş Crăciun darnic.

| NOBODY a răspuns:

ăsta a fost ultimul lucru care l-am spus când am intrat în casa omului cu o bâtă. apoi m-am trezit pe un pat de spital,o babă strigând,, Te-ai lovit la ouă?'', tipul știa kung-fu

| Pralină a răspuns:

E mixt.

| Digital112 a răspuns:

E ruda cu Naomy.

| PastilăBă a răspuns:

Seamăna cu un omthinking

| αηηα a răspuns:

E travestit...

| Broadband a răspuns:

rolling on the floor ce fata are
cred ca e barbat laughing
muci de beat

| andrei62 a răspuns:

E hermafrodit big grin

| Crisis a răspuns:

Asta nu e Eba?

| Saya_1767 a răspuns:

E de toate.

| Pufoshenia a răspuns:

E baiat

| Gabriela0206 a răspuns:

Nu stiu ce e el/ea. Dar stiu clar ce sunt eu: oripilata pe viata! I don't want to see

| ZapaciLaa a răspuns:

E matusa Tamara in rochie de mireasa, combinatie de indian, damigeana cu apa ruginita si cu fata de ratat big grin

| äπđÿ a răspuns:

Asta e Zana damigeana care vine noaptea si te adoarme cand esti prea beat iti **** o damigeana de aia in bostan si adormi in 2 secunde si cand te trezesti o vezi pe asta cu damigeana in carca si dai al boboci thinking
asta pot explica de ce iti e rau si adormi repede cand esti beat rolling on the floor))

| Mary_5158 a răspuns:

Obsedat de rochii si machiaj?! nuuuuuu e un maniac. sau poate e un model din alta galaxie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are cercei...
Nu e băiat, nici fată, e gay.