| anonim_4396 a întrebat:

Din ce oras esti? Iti place? De ce? Ai vrea sa stai in alt oras? De ce?

Eu stau in Zalau, si imi place mult pentru sunt de toate aici, mall este, cinema este, cinema 3D este, o gramada de haine faine sunt, partii al naibii de awesome sunt \m/, strand este, Kaufland esterolling on the floor... Numai ca mi-ar placea sa stau in Oradea, ca sa fie mai scurt drumul pana la Felix si 1 Mai si cel pana la dentistul meu din Oradea

13 răspunsuri:
| BloOdyDoll_9278 a răspuns:

HeeHeehee hee si eu sunt tot din Zalau dar nu imi plc deloc orasu' astatongue Pt ca e prea mictongueDar as vrea sa stau in Constantza >big grin

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu stau in Constanta. E destul de bine, mall este, cinema este, de strand n-avem nevoie smug, Kaufland este, lol. laughing E si un patinoar, nu ca as patina eu, dar se pune totusi, nu?hee hee Nu sunt cine stie ce atractii. Vara e misto, dar acum, iarna, e plictiseala.
Nu cred ca as putea alege un singur oras in care sa stau. Dupa mine, as sta in fiecare saptamana in altul. laughing Dar ma multumesc si asa.hee hee

| A12NDRA a răspuns:

Eu sunt din Constanta, da imi place pentru ca este un oras aproape linistit si avem si mare aici, mergem la plaja cand vrem (vara). As vrea sa stau o zi in Bucuresti sa vad cum este acolo, sa vad pericolele de acolo si tot ce aud despre Capitala noastra sa vad cu ochii mei. Poate dau si peste vreo revolutielaughing.

| Pralină a răspuns:

Hey,

Eu is din Mangalia judetu Constanta. da imi place mult avem plaja magazine si vara imi fac o groaza de prieteni cand vin turistii.Si nu nu as vrea pentru nimic in lume sa ma mut nu o fi ors super gigant dar e bun asa cum e si mie imi place aicibig grinbig grin

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

@BloOdyDoll
Acum am vazut raspunsul tau.
Ce zici, facem schimb? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Eu sunt din Barsovhee hee

Imi place mult! Adk avem de toate, Kaufland, cinema 3D, patinoar, strand, parcuri, copii nebunilaughingrolling on the floor si iarna nu e plictisealahee heehappy. Si vara e bine si ai multe de vazut pe aici, in Brasovhappy

Dar uneori mi-as dori sa stau in Tg. Mureshee heehee hee

| MidnightLady a răspuns:

Din Sibiu.
Da, imi place.
Imi place pentru ca: mall este, haine faine este, piţi este...bibliotecile este inchise. Ce mi-as putea dori mai mult?

| pwp a răspuns:

Braila
nu sad
pentru ca sunt numai cocalari ratati, care te fluiera pe strada. e murdar, sunt gunoaie la tot pasul, chiar si in spatiile verzi. exista un singur mall(promenada mall), si aia mica si lucruri scumpe...
da.in constanta vara, in brasov iarna sau in bucuresti tot anul happy
pentru ca nu-mi place orasul meu[vezi mai sus]

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Eu stau in Cluj.Imi place orasul.Nu cred ca as pleca decat dara ar fi sa ma mut in Londra. Da vise laughing

| Urzică a răspuns:

Eu stau in Cluj. Minunat oras laughing)! Dar as vrea sa stau in Bucuresti pentru ca... nu stiu, ma atrage pur si simplu.

Baftaa multaa.

EuSiAtat

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De loc sunt din Bârlad dar acum locuiesc în Cluj.
Şi da, îmi place, are cam tot ce-mi trebuie.
Din România mi-aş dori să stau la Bucureşti căci are oportunităţi de angajare mai bune.
În general, mi-ar plăcea să locuiesc la Sankt Petersburg (Rusia) sau la Trondheim (Norvegia).
Noroc.

| Dmonik a răspuns:

Daca sunt de la tara, nu se pune, nu? Si nici daca nu vreau altundeva?
Dar motivatiile tale m-au impresionat teribil, sunt fericita ca ai mall, in primul rand.
Dar nu mi-ai spus: scoli, scoli exista? Daca nu exista, inseamna ca nu e nimic care sa-ti strice echilibrul.
Esti superba! kiss

Întrebări recente