| anonim_4396 a întrebat:

Din curiozitate, ce ati visat aseara?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Se facea ca era un camp roz...si in fundal se auzea o harpa, numai ca era asa...un fel de cantec de leagan exact ca-n Heri Potar la cainele ala cu 3 capete(i-am uitat numele)Si erau niste iepuri roz morti, aliniati si cu capul in pamant si cu morcovi mov asemanatori cu vibratoarele alea in fund.Si era si un copac in dreapta din care cadeau frunze rosii asa.si campul ala roz avea si verde, si portocaliu, era tare pastelat visul meu.

19 răspunsuri:
| tania27 a răspuns:

Am visat ca a venit vara...

| Elena1234456 a răspuns:

O camera plina de tigari happy. Si nu aveam bricheta laughing.

| AnemonaP a răspuns:

Am visat ca eram intr-un magazin, facusem multe cumparaturi si nu aveam bani, era un om care ma punea sa ii tin geaca si o scapam mereu si era si diriga mea

| NoChanceForUs a răspuns:

@andra333 : Nici in vise nu mai reusesti sa scapi de scoala?laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Se ascundea un tip care nu era din scoala la noi in clasa pe fereastra sa nu il vada directorul laughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ca vroiam sa ma spanzur.Cu propriul meu penis(deh! fiind vis,aveam si penis).Si in timp ce il incolaceam in jurul gatului,cu al carui cap prins de Stejarul din Borzesti,plantat pe Taramul Fagaduintei, cu frunze de Marijuana si radacini patrate, aparu Ciomu.si m-am trezit.
Morala:niciodata sa nu violezi gaini.Convinge-le!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Am visat un porc zburator! Pardon, l-am visat pe fratemiu zburand

| cagulatu a răspuns:

Un accident de masina.

| NoChanceForUs a răspuns:

@NoOneCanJudgeMe : Pai da-l dom`le in judecata! E dreptul tau (la moarte) sa te spanzuri, ce naiba!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Am visat ca mancam cacao

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

te-am visat ca erai un fel de urias si alergai oamenii ca sa-i mananci, nu stiu cum s-a facut ca m-ai prins si cand m-ai bagat in gura am facut kk pe mine, fara suparare ca e la T/A

| NOBODY a răspuns:

Aaa si am mai visat ca un cal facea blowjob unui strut

| SunnyMidnight a răspuns:

Erau prostii:dlaughingbatting eyelashes

| alex_9641 a răspuns:

Nimic

| Deny1333 a răspuns:

O acadea cu o mitralieră.
shhh, încă mă ascund de ea. :-s

| Dollicious a răspuns:

Pe tinebatting eyelashes

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Ca era pe o insula cu Enrique Iglesisbig grinDD^^^ a fost asa misto.Nu voiam sa ma trezesc.Dar m-o trezit alarma mea stupidaT_T

| EuDuDa a răspuns:

Am visat ca mi-o trageam cu 2 muste una in fata alta in spate...