| Macryna a întrebat:

Doamne, Michael Jackson ce-i aici? Ce e cu panarama asta la voi?

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E un bordel 2 străzi mai încolo.

| Pricked a răspuns:

Sal

| LoveSleep a răspuns:

Io n-o văd pe mă-ta nicăieri.
(Oricât am încercat, nu m-am putut abție)
*își dă două pălmi*

| Macryna explică (pentru LoveSleep):

A uite, e aici mà-ta (nici eu nu m-am putut abtine).

| LoveSleep a răspuns (pentru Macryna):

Puteai mai bine.

| Macryna explică (pentru LoveSleep):

Atunci ajuta-ma tu, crede-ma am mare nevoie de niste replici super! "ironica" dar ai inteles tu.

| LoveSleep a răspuns (pentru Macryna):

Ăăă, nu prea le am cu replicile, da sunt sigur că te descurci singură.

| Macryna explică (pentru LoveSleep):

Bine nu am nevoie de tine! " plange si bea Havana club, simtindu-se parasita de cea/l care avea un lucru important in comun: Iubirea fata de SOMN!" vezi nu le am cu replicile!

| LoveSleep a răspuns (pentru Macryna):

În cazu' ăsta... vrei să te culci cu mine?
(era imposibil să mă abțin, din nou) laughing

| Macryna explică (pentru LoveSleep):

Mrrrrr pisi, o devii pervers/a! Te rog spune-mi ce esti fata sau baiat? Ca sa stiu cum sa continui conversatia! laughing)))))

| LoveSleep a răspuns (pentru Macryna):

Continu-o cum vrei, nu's prea sigur.
Nu mi-o spus nimeni dacă sunt fată sau băiat.
Speram că afli tu.

| Macryna explică (pentru LoveSleep):

Aaaa esti baiat eu nu flirtez pe net cu baietii,, si daca erai fata faceam mare caterinca, si cu tine pot doar daca nu devii nesimtit si nu o dai pe alte lucruri golanesti, glumim ca "pretini", nu-s genul de fata care isi face iubiti pe net, bine nici in realitate nu am un iubit dar asta nu inseamna ca nu ma plac multi baieti devil imi place sa ii fac pe baieti sa se enerveze ca nu se pot da la mine!

| LoveSleep a răspuns (pentru Macryna):

E ok, înțeleg.

| Macryna explică (pentru LoveSleep):

Ok big grin de curiozitate cati ani ai?

| pufuletziii a răspuns:

Kf fata? :3 Nu ne-am mirosit demult

| Macryna explică (pentru pufuletziii):

No bine tu? Acu cu ce te-ai dat cu Chanel de puti asa misto? laughing

| CookieStar a răspuns:

Mno, două întrebări în care MJ e pomenit. Deja două.

| Macryna explică (pentru CookieStar):

Chestia e ca faza cu "Doamne, Michael Jackson!" o stiam din clasa si vazand intrebarea aceea mi-am adus aminte si am vrut s-o pun pe net, da oameni pun prostii pe net!

| FunkyGurl a răspuns:

Aţi început acum cu Michael Jackson?

| Macryna explică (pentru FunkyGurl):

Da, nu am mai intrat de mult pe TPU de cand s-a terminat faza cu jeleuri gumate sau nutella? Sau nu s-a terminat?

| FunkyGurl a răspuns (pentru Macryna):

S-a cam terminat...Da' nu ştiu când, că am cont nou (am mai avut altu') şi o vreme n-am fost activă.

| Macryna explică (pentru Macryna):

"demult" scuze

| Macryna explică (pentru FunkyGurl):

Nici eu tot asa nu am mai fost asa activa.

| FunkyGurl a răspuns (pentru Macryna):

Înţeleg.