| DebbyBR a întrebat:

=)) Doamnee

http://i.imgur.com/LX2kv.jpg

Uite, LadyJ, lezbiana asta se gandea la aseara cand v-ati [BIIIP]

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

Bună ziua! Mă numesc Florinel JB și dau la limbi de când mă știu.Am venit la Rromânii au talent pentru ca datul la limbi sau cum îi zic eu limbăritul să devină sport olimpic.Deocamdată am întrecut 2 recoarde mondeale și am rupt două cărți de gramatică cu limba.Mama este foarte mândră de mine[bla,bla,bla,limbi,bla,bla,bla,talent cu zorzonele,bitbocs,bla,bla, bla]
[După concurs]
-Mami, vrei niște limbi?

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Poza e tare...dar gramatica ta... PUTE!

| Ingerash a răspuns:

Era pregatit sa imi dea limbi.

| Lisa a răspuns:

@NOBODY
Vrea eu sa fiu mama ta!

| bombănucleară a răspuns:

Ce limba lunga are.Parca-ar fi soparla.

Întrebări recente