| Musique a răspuns:

Tu,şi mulţi alţi.

| MyObsession a răspuns:

Foarte adevarat.

| DaVà explică (pentru MyObsession):

Sincer,am spus ce gandesc. Daca sunt singur...asta este, daca nu...nu putem face nimic.

| Pufi1999 a răspuns (pentru MyObsession):

Foarte, foarte adevarat raspunsul tau care spune "Foarte adevarat.".

| Mişaaa a răspuns:

Şi tu ce ai vrea? Să te pupe toţi în cur?
Obişnuieşte-te, fiecare se iubeşte cel mai mult pe el însuşi, chiar şi 'cel mai bun prieten' al tău o să te trădeze, pentru a fi el cel mai bun.

| AnneBre a răspuns:

Frumos discurs. ¤ Îi curge o lacrimă ¤

| DaVà explică (pentru AnneBre):

*vede inca un cretin pe topicul asta*Si eu pe voi.

| Holocaust a răspuns:

Ti-am citit si eu blog-ul odata, dar nu ma asteptam ca postarea asta sa fie asa de...intelegi ce vreau sa spun.
Legat de intrebare, nu.Nu esti singurul care crede asta...-.-

| DaVà explică (pentru Holocaust):

Multam bro.Cred ca o sa fac o selectie cu ce mi s-a parut ce mai bun de pe blog.Cat de curand

| Holocaust a răspuns (pentru DaVà):

Hai măă! Zi-mi "sis" nu "bro"-.-

| DaVà explică (pentru Holocaust):

Oke...te-am crezut baiat

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

"Foarte adevarat" e putin spus.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Nuuuuu...Nuuuu ejtiii!

Întrebări recente