| greenmile00 a întrebat:

Doreste cineva ceva cu tenta de... wallpaper? :)

http://fete-singure.miradct.com/2011/05/30/effect/

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cum se face că la sugestii sunt 3 imagini numite" Erotic"? Clar, ai vrut să faci aluzie la nickname-ul meu. Las' că vezi tu!

| lunarwolf a răspuns:

Nu,mersi.

Ce stupid!

Tu chiar crezi că nu le am deja?!
( Just kidding. Dacă ar fi să am ceva, am poze cu Ian Somerhalder, Leo Di Caprio și Kurt Cobain în bustul gol.hee hee )

Byeee. ^^

| giuly a răspuns:

Doreste cineva ceva cu tenta de... wallpaper?
http://i.imgur.com/oWewp.jpg

bwaaahhaaa ce amuzant :|

| greenmile00 explică:

@mastodont... de ce?

| greenmile00 explică:

@ErotiqueConseils... hmmm, eu stiu ce sa zic din punctul asta de vedere? poate ca aparentele sunt cu aproximatie inselatoare laughing

| Jazzooohs a răspuns:

@greenmile00 pentru că LA FIECARE întrebare trebuie să pui un link cu fete-singure.com.

Devii enervant...

| greenmile00 explică:

@Jazzooooooetc... atata timp cat postez in categoriile triavia/amuzante si timp liber nu cred ca ar trebui sa deranjez pe nimeni happy... impartasesc chestii interesante pe care le gasesc cu cei din jurul meu happy nu iti place, nu intri, si punct.

| Jazzooohs a răspuns:

@greenmile00 dacă nu poţi să-mi reţii numele (nick-ul) poţi da un copy-paste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci spam bă.

| greenmile00 explică:

@jazoooblabla... eu cred ca tu nu ai inteles ca de fapt si de drept nu ma intereseaza ideea de a-ti retine nick-ul, chiar deloc happy nici tie nici celui de-al doile cont al tau, ala cu Jellyblabla... intelegi? deci de ce atata efort sa duc mouse-ul pe nick, sa tin apasat click stanga si sa fiu atent sa selectez tot nick-ul, iar apoi sa dau click dreapta, sa selectez copy, si apooooi sa ma duc pe fereastra cu raspunsul meu unde sa dau click dreapta si sa apas pe paste, tu intelegi cata munca e in toata treaba asta? tu chiar crezi ca meriti toata munca asta? laughing) eu nu cred happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să citesc ce ai scris?
Auzi, Jazzooohs! Nu știam că am mai multe persoane în mine.

| giuly a răspuns:

Atâta timp cât postezi la trivia, poţi să-ţi iei adio de la contul de TPU, spammere!

Întrebări recente