| dαɴЗ a întrebat:

Draga @Bya132 eu cred ca ai dreptate! Si anume conversatia : Mesaj pentru cei care raporteaza:

Dragi useri,

Ce vreti? Sa puneti pe jar acest site?! Pai, comunitatea se scufunda din ce in ce mai rau.

Ganditi-va de 2 ori inainte sa raportati, daca vedeti un comic ( spre exemplu ), nu va place.raportati? Nu! De ce exista acest raspuns, care uneori poate fi si un comentariu, spune simplu: " nu-mi place!", nu raporta! vrei oprere de arta? thinking. comicurile sunt facute pentru a ne amuza happy nu pentru a fi raportate destepti sitului! winking

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Buna draga!

Multumesc pentru apreciere, am spus ce am simit happy!

Numai bine kiss!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tztztz... EPIC raspuns, ce sa zic! M-a dat pe spate!

"[...]Pai, comunitatea se scufunda din ce in ce mai rau.[...]"

Nu zau? Reveniti-va dragilor!

| Deyutza a răspuns:

La ce e in momentul actual pe site cred ca nu mai poti calma pe nimeni; deja vad site-ul impartzit in doua tabere:
1. cei care raporteaza la greu + sustzinatori
2. cei care pun comicuri in ciuda celor care raporteaza + sustzinatori
chiar ca e stupid, dar pana la urma cine e userul care a avut aceasta idee magnific de aiurea?(nu vreau sa jignesc pe nimeni).
ai in mare parte dreptate, dar ce sa mai zic de categoria dragoste si sex? acolo nu exista spam-uri oamenilor!? daa acolo cred...NU! sunt sigura ca totul e in regula...sad
sfat: maturizatziva!
o zi buna! happy

| pwp a răspuns:

Dar campania aceasta e pentru a raporta comicuri?

| FuegoJr a răspuns:

@DeyutzaVreaVataPeBatz, Loome A inceput cu toata capmania straight face Inainte de a incepe campania era mai bine! Acuma toti sau pus pe raportat intrebari!

WTF?

| AndaWest a răspuns:

Dane daca ar fi amuzante nu ar fi nimic dar NU SNT, asta e problema, de ce eu care intru pe site pentru a ajuta si a ma amuza la categoria trivia trebuie sa imi intorc stomacul pe dos? asa gandesc si cei care raporteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@original daca esti asa sensibila printso, asta e, vomitare placuta happy

| AndaWest a răspuns:

Loome care raspunzi cu anonim, multumeschappyo sa vomit pe desenele tale

| Bya132 a răspuns:

Da, am citit si celelalte comentarii, de fapt, totul devine o harababura totala! Niciodata nu a fost mai rau straight face. aloo! Treziti-va oameni buni! Chiar va ganditi ca ve-ti reusii ceva daca raportati?! Nu va inteleg. tot timpul ne-am ridicat, si noi, am ramas aici, cei " luptatori "! Dragilor, asteptati. va disparea si " dilema " aceasta.

| Serena1993 a răspuns:

Loome a facut aceasta campanie nu pentru rau si pentru bine.
dar ea de unde sa stie ca idiotii care au intrat in ea au inteles totul gresit?

da haideti cu stupidul! pot sa primesc la stupid, dar tot nu imi voi schimba parerea.nu veti rezolva nmc cu stupid! doar sa va aflati in treaba.
si da, loom3 si cretaker au inceput cu comicurile
dar frate lor le ieseau ca lumea, nu gen iustinel.
acum sincer, uni sunt mai rau ca iustinel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@original, nu sunt lume, sunt un al utilizator de pe site, care o a auzit de lume si o sustine; eu nu fac comicuri deci, mai bine vomita in WC daca stii ce-i ala...happy
peace! happy

| AndaWest a răspuns:

At scrie cu numele de pe site nu anonim fan lume

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Iar începeţi măi?
Şi tu, dacă eşti de acord cu postarea userului "Bia132", era nevoie să o scrii din nou aici?
Bia, o să-ţi spun şi eu ce simt cu ocazia asta. Nu sunt de acord cu tine!
Persoanele care raportează comicurile, nu le raportează pentru că sunt urâte, ci pentru că a fost o perioadă în care s-a exagerat cu acestea. Apăreau tot felul de useri care din 5 în minute mai postau câte un comic la categoria trivia/amuzante.
Mulţi dintre voi suferă de "sindromul de turmă". Dacă cineva postează o întrebare în care se vaită că userul "X" pleacă de pe site, toţi pun aceeaşi întrebare; şi aşa se umple site-ul de idioţenii. Au ajuns chiar şi la categoria ştiinţă şi filozofie!
Nu noi punem pe jar site-ul raportând întrebările irelevante, ei ne pun răbdarea la încercare cu postările lor.

pa, pa.

| Bya132 a răspuns:

@ÉrotiqueConseils

Stiu, intr-un timp deja erau numai comicuri apareau pe toate categoriile. eu nu m-am referit doar la comicuri, asta mi-a venit in cap, dar sunt si intrebari care se raporteaza.

Pentru cei care au inteles gresit:

Dragilor, am luat un exemplu, daca observati : " daca vedeti un comic ( spre exemplu ) "... nu m-am referit strict la ceva.

Numai bine!

Întrebări recente