| LaughingKarima a întrebat:

Draga Mad. *spune asta legandu-l de un scaun*
astazi eu si colega mea te vom face sa scapi de caldura. Conquete, spune ce ne trebuie pentru finalizarea vrajii si ce ii se va intampla siubiectului devil

33 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Nu

| MVRARIVM a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu permisiunea Dvs., pot contribui si eu cu un helicopter Apache ah-64? Dispozitivul va fi agatat de perete cu motorul pornit, turatie maxima spre subiectul cu pricina. Ma astept la un rezultat MadKetchup pe celalalt perete. In final, obiectivul: "a se pastra la loc uscat si racoros" va fi satisfacator respectat. Va multumesc pentru atentia acordata. Am incheiat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MVRARIVM):

Dar eu nu stiu sa pilotez un elicopter sad.