| Abcfunny a întrebat:

Draga mea iubita
Tinichea hodorogita
Te iubesc si te ador
Ca pe un pui de curca chior

10 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

E tare astalaughing)). am mai auzit`olaughing. cica pui de curca chiorlaughing)smug

| timbucadrian a răspuns:

eu stiam faza " te iubesc si te ador ca pe`o roata de tractor. parul tau ca coda vacii cind te vad mapuca dracii"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Now what? cine-i tinichea asta? zicea si BenZona ceva zilele trecute de ea... una ce multi stupizi...mai,si voi o faceti vedeta pe site laughing

"pui de curca chior"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai compus e tare, daca nu tu ai compus e varza, daca tinichea citeste intrebarea ta iar e varza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci... fain! predator_lx sa iti zic si eu cate cvwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea iubita

Tinichea hodorogita

Te iubesc si te ador

Ca pe un pui de curca chior

Te iubesc la nebunie

ca pe dracu-n colivie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor...sh cadou de la mine un rument 75 de kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau si ma gandesc tot pe tine te iubesc

| Gabi1335 a răspuns:

Draga mea iubita tinichea hodorogita te iubesc si te ador ca pe-o roata de tractor astept funda

Întrebări recente