| anyia a întrebat:

Dragi compatrioti, ce-ati face daca maine dimineata la usa voastra ar veni presedintele( demis subit din functia pe care o are) si v-ar cere... un pahar cu apa si o bucata de paine?laughing

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Tataie nu mai poate, frate-miu e prea mic... deci n-am pe cine să pun să-și dea drumu' în pahar. Darrr un pipi mic acolo tot primește *evil grin*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna
Si o bataie zdravana sa stea si prin spital sa vada cum este respectat de medic si asistenta!
Pa, pa.

| PastilăBă a răspuns:

Eu:Ce vrei mah acu`?yawn
Basescu:Un pahar cu apa si o bucatica de paine te rog!big grin
Eu:Ce Facebooku meu zici mah? Unde ma'ta ti'e banii care i'ai furat? Ai adus Romania asta ca un ca***! Te'n puii mei de escros.mars la cersit!big grinN'ai mancat bataie azi?laughing
El. Da`...
Eubig grina` nimic...pleca pana nu iti dau cu usa in capx(

| pwp a răspuns:

Eu i-as da happy

| yoo23 a răspuns:

I-as da o sticla cu apa si o paine intreaga.

| yoo23 a răspuns:

"Ce Facebooku meu zici mah? " - asta e geniala laughing

| Miuriel a răspuns:

I-as da un pahar de apa si o bucata de paine...Totusi sa fim oameni!

| ascovit a răspuns:

thinking as spune sa astepte un pic sa o anutn p mamalaughing dupa careasta o safac. dupa vede mama c eu dalaughing

"hai totusi sa fim oameni" bv'o "AlecsAndrA"

daca el si-a batut joc d tara. noi sa aratam faptul ca tot oameni am ramasbatting eyelashes

| Niros19 a răspuns:

Eu i-as da 2 pumni si 1 un picior pentru ca a micsorat pensile si salarile laughing si i-as zice marsi caine laughing

| RiRihXd a răspuns:

O fle*m* in in fata si un glont in captongue.

| Mocşiiiii a răspuns:

Nu as deschide usa laughing

| ZapaciLaa a răspuns:

L-as da afara in shuturi tongue

Întrebări recente