| anonim_4396 a întrebat:

Dragi T/A-tisti, am ales cele doua persoane cu care voi alege,, Cel/Cea mai ciudat/a de pe T/A".

Cele doua persoane vor fi:

Furculingură si AℓℓeAℓℓexa.

Jurizarea va decurge asa:

-Fiecare dintre noi va alege cate trei participanti care cred ele ca merita sa castige. Apoi vom alege castigatorul.(prin mesaj privat)

Si ca sa nu fie nicio suparare, Presedinta1aSwetland si GasaiYuno vor fi in juriu cu mine la urmatorul concurs pe care il organizez.

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Numai eu n-am înțeles?

| sebyse a răspuns (pentru Musique):

Nu dar nu ma laud doar mi-s mîandru

| MâţulMov a răspuns:

Habar n-am despre ce vorbesti.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Zau ca nu pricepe nimeni. Reformuleaza...

Furculingură si AℓℓeAℓℓexa, ce rol au?

| Bia001 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Sunt in juriu cu mine.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Bia001):

Aha, am inteles!
Ciudata intrebare, ciudat concurs pentru ca toti sunteti niste ciudati pe aici, dar...fie, cel mai ciudat dintre ciudati este Expert. happy

| suităr a răspuns:

Ăm..yuhuu? laughing

| Neverwas a răspuns:

Ma intreb cine e suficient de ciudat cat sa se ridice la standardele tale.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Yeeey happy. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha..acum imi pare rau ca v-am zis cine sunt straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Intrebarea ta?

| AtsukoKure a răspuns:

Tare.

| GasaiYuno a răspuns:

Okee. big grin

| elena445 a răspuns:

Super cand faceti acest concurs?

| Bia001 a răspuns (pentru elena445):

L-am facut deja. uitate si o sa vezi concursul,, Cel/Cea mai ciudat/a de pe T/A"

| elena445 a răspuns (pentru Bia001):

Si unde ma uit sa vad?

| Bia001 a răspuns (pentru elena445):

Uita-te la profilul meu la intrebari, inainte de intrebarea asta este intrebarea la care te inscri.

| Omulambitious a răspuns:

Păii....Chesti din astea mai facea doar ''SmileyesotulmeusecretLOL''.

| catalintigrul19 a răspuns:

Na-m inteles, despre ce concurs este vorba?

Întrebări recente