| Caricatură a întrebat:

Dup ce am vazut Romanii au talent(reclama) sunt curioasa sa stiu:ce talente aveti?

18 răspunsuri:
| AliceInMordor a răspuns:

Talentul da a.*si se facu liniste*

| Kuzco a răspuns:

Datu` cu parerea

| Caricatură explică:

@Găină *face un ou, doua, trei. opreste, linoste...*

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Pot sa ma uit la calculator dar sa si traiesc in acelasi timp:O

| Bastet a răspuns:

Sa gandesc... talent total

| Loome a răspuns:

Pai pot să stau pe budă desenând.
Am talent la video-editing zic eu.
Pot sa fac mai multe lucruri deodata[multitasking]
Pot sa il invat pe mhn24 tabla inmultirii cu 9 folosind doar scaderea, fara a folosi alte tampenii.
Pot sa stau pe mess 16 ore pe zi.
Multe...

| Izzﻵ a răspuns:

Stiu sa cant :X { am voce blushing } si... sa citesk intrebari :-s

Răspuns utilizator avertizat
| ScumpiKxoxo a răspuns:

Eu stiu foarte bine sa pictez am o galerie de picturi acasa si crede-ma nu e deloc micabig grin

| theorizer a răspuns:

Pot sa programez in assembler nerd

| unknown3243 a răspuns:

Eu pot sa ragai cand vreau eu

Răspuns utilizator avertizat
| BiaSiAtat a răspuns:

Sa trag basini!laughing

| yoo23 a răspuns:

Pot sa bat la tarabana pe orice melodie.

| Bya132 a răspuns:

Ma descurc la imitathee hee,
tu?

| dreamout a răspuns:

Cel mai mare talent si totodata realizare, stiu sa numar.pana la 10:d

Stiu sa stau la calculator non-stop, sa ma cert cu mama.Asta mi-a amintit. Stiu sa urlu love struck of, dar chiar stiulaughing
Pot sa plang si sa rad(oh, mai ales sa rad) la comandalaughing incearca, e amuzantrolling on the floor
. si mai multe.laughing

| Loome a răspuns:

As vrea sa iti fiu profa, @mhn24

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente