| Lullly a întrebat:

Dupa ce va uitati la fenomene stranii de pe discovery ce faceti?laughingdau fundita celor mai fricosi!

Răspuns Câştigător
| DraIneR a răspuns:

Ma uit la un film de comedie laughing Nu pot sa ma culc pentru ca imi inchipui fel si fel de umbre prin camera si sar din pat la cea mai mica scartaitura a mobilei rolling on the floor

25 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ma duc repede la baie sa nu trebuiasca sa schimb lenjeria!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu mai dorm big grin fac noapte alba.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Nu ma uit! Mama se uita! Dar daca m-as uita, ar trebui sa dea mama cu apa sfintita!

| Lullly explică:

Io dupa ce ma uit nu stiu de ce mi se face sete fug repede in bucatarie sa beau apa si in timp ce beau mi se pare ca simt pe cineva in spate laughingsi de fricoasa ce sunt fug repede in pat unde ma simt mai in siguranta daca stau in picioare nu laughingsi dupa ce ma pun in pat, fiindca am facut galagie mama se trezeste si vine in camera si eu ma speriu atat de tare incat strig in gura mare aaaaaaaaaaa laughing

| Miяu a răspuns:

Buna! Scuze ca raspund asa de tarziu...

pfff, cine poate sa doarma?! Nici macar nu inchid ochii, stau cu urechile "ciulite" la fiecare zgomot. Sa ma dau jos din pat sau sa las telefonul' din mana?! Ai innebunit?! Daca se opreste curentu' si usa se incuie?laughing Stau si vorbesc cu o colega la telefon cand e reclama... Si ca sa ma sperie imi povesteste de un cimitir vechi care e la vreo 200 de metrii de casa mea [ straight facestraight face ]. Ii inchid instantaneu straight face laughing

Asta doar in reclame, ca dupa ce se termina si ma uit la un alt film sau o emisiune imi trece laughing

| MOONWalk_8865 a răspuns:

M uit, si cand ma uit, mie asa de frica incat pun orice as avea cu ce mas inveli ma strang si ma bag cu capu in patura si, daca imi vine noaptea sa ma trezesc, si ma duc la baie imi este asa de frica incat ma duc pana a baie in fuga, fac nevoiele repede alerg pana in pat, apoi nu mai pot sa dorm, avand florile in casa iarna, ma uitam la geam, si ele erau exact acolo, si aveau niste forme de monstrii si ma speriam asa de tare incat imi venea sa ma bag sub pat

| Atelocin a răspuns:

Dorm?!straight face
Sincer imi e frica doar in timpul difuzarii.In pauze nu ma dau jos din pat deoarece holul meu e foarte intunecat si daca aud ceva o iau la fuga pana la bucatarielaughing
Cand ajung in pat imi iau telefonul` si incep cu mesajelelaughing Si uit de toate fenomenelehappy

| ItzRivenGod a răspuns:

Stau si ma uit si cand e o scena care me ingrozeste schimb pe alt canal si in pauze m-a dus sa beau apa sau suc.

| Boniboon a răspuns:

Ma uitam, de mult. dar de cand cu experientele acelea. mi s-a luat de emisiunea aia laughing). Pai ma uitam pana spre dimineata la desene animate, sau daca se nimerea ca emisiunea sa fie intr-o noapte ploioasa, cu tunete si fulgere, ma duceam sa dorm cu ai mei rolling on the floor

| kUuKii a răspuns:

Io ma uit cu cea mai buna pr a mea

ne uitam, eu am o perna care nu o dau jos din mana nici moarta

in pauzee ne lom la bataielaughing

ea pleaca la 1 noaprea[suntem vecine]

si eu adorm sg ptc mama e la munca noaptea

si vara pr mea e plecta si eu m uit singura

si azi a murit si o baba deasupra mea:-ss

in noapea asta fk noapte alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adopt tactica strutului.Capul in plapuma si fundul afara.Noroc ca dorm singurica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit si dupa aia ma culclaughingnu mi-e asa frica am vazut filme si mai de groaza tot cu fapte reale.big grin

| RΔϟVAη a răspuns:

Sincer, dupa ce ma uit la Fenomene Stranii nu imi este chiar atat de frica. Doar un episod cu un barbat ciiudat care avea o fata dubioasalaughing atunci chiar m-am speriat. Dar nu e nimic in comparatie cand m-am uitat la The Miror`s(Oglinzile) singur, noaptea si aveam nevoie la baie si nu aveam tupeu sa ma uit in oglinda laughing

| Myhaelutsa a răspuns (pentru RΔϟVAη):

. Mda... filmul asta e chiar tare. dar. nu am avut curajul sa ma uit singura. si nici in oglinda noaptea...tongue

| AliceHamingway a răspuns:

Pai eu nu st fricoas si am facut un bloog sper sa imi dati niste comm. http://straniusiadevarat.blogspot.com

| REBEKAHs a răspuns:

Poi..eu cand ma uit l fenomene stranii..inainte sa inceapa merg la baie, fac nevoile, imi iau paharul de apa si sticla dupa mine, ceva de rontait, daca am... apoi, cand incepe... vb p Yahoo Messenger cu o fata care se uita si ea, si comentam, iar cand setermina, imi vine iar la toaleta, si noroc ca baiat e la 2 m de mine..si fug repede. dar cu un catel de plus dupa mine..si nu ma uit in oglinda. apoi fug iar repede in pat. o chem p mama..si dorm cu ea big grinrolling on the floor

| Cristina300798 a răspuns:

Stiu ca raspund ft ft ft tarziu dar inainte nu prea ma uitam la fenomene stranii insa de la un timp ma uit la ele si pe youtube, dar cand le vizionez pe discovery aprind lumina in toata casa si orice as face nu ma uit in oglinda, deoarece mi-e frica sa nu-l vad pe stii tu cine, iar daca mi se pare ca aud ceva fug repede la ai mei(iar cand nu-s ai mei acasa...GHINION!)

| andutzza776 a răspuns:

Ma uit, apoi ma bag in pat, nu pot sa adorm, daca vad un loc intunecos pun acolo orice sursa de lumina daca ma sperie cineva iau lanterna patura si penrna si ma culc pe hol

| FreeTime a răspuns:

Dau pe disneylaughing dar ma speri uneorilaughing

| ccorbos a răspuns:

Stauuuu...si ma bag sub plapuma si tremur laughing

| lulu_2548 a răspuns:

Ma uit la Flapjack sau Chowder.

| Vivien_3625 a răspuns:

Hmmmmlaughing)
\Pai ma uit la desene animate vreo ora laughing) apoi dorrrrm linistita

| lucky1999_4498 a răspuns:

Sincer eu, incep sa ma uit la Flapjack laughing
sau alte chestii si uit de...nu pot sa le zic numelelaughing

| bubulina_8025 a răspuns:

Eu m-am uitat la the grade, e vorba despre o chinezoiaica moarta.Si nu pot sa dorm deci parca o vad seara langa mine privinduma de pe scaunul de la birou, chiar si in baie imi este frica sa ma duc pentru ca am o prdea care mereu este trasa.

| Geo_Madwolf_1993 a răspuns:

Pai acum imi pare rau ca s-a terminat..desi se zvoneste ca ar incepe un nou sezon in Iulie 2014 adica peste o luna! happy De obicei imi era frica vreo 5 zile dupa care imi trecea si seara Vinerea ma uitam din nou si o luam de la inceput! Dar in ultima perioada am devenit imun la astea pot sa ma uit la aproape orice! Oricum astept noul sezon... sper sa fie ceva mai scary si mai recent pentru ca cele vechi erau din 1996 1995 1985 etc deci vechi! Enjoy! big grin