| SuckTheGod a întrebat:

E cineva destept aici?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, dar toate ar vrea.

| SuckTheGod explică (pentru Musique):

La asta ma gandeam si eu, jumatate din ele ar vrea si jumatate nu recunosc.

| RainmakerX a răspuns:

Da,tu!

| KamaSutra a răspuns:

Nu si nici n-as vrea

| SuckTheGod explică (pentru KamaSutra):

Dar de unde esti neprihanita kamasutra?

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Oltenia big grin

| SuckTheGod explică (pentru KamaSutra):

Asa ai spus de parca Oltenia ii alt continentlaughing fain acolo, poate te impiedici intr-o zi si o sa scapi cartile din mana si o sa ne aplecam amanoi si vom da cap in cap si i sa ne spargem capetelelaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

rolling on the floor
tu de unde esti? daca zici Vaslui, sun la politie laughing

| SuckTheGod explică (pentru KamaSutra):

Nu sunt din Vaslui stai linistita... eu violez pe cont propriu, pot si singur, nu am nevoie de inca 6laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Oooo laughing esti cumva suck? thinking

| SuckTheGod explică (pentru KamaSutra):

Mi-a mai fost pusa aceasta intrebare de catre Arima... adica el spunea Suck sau Sleep. Interesant, pe Sleep nu l-am intalnit dar cu siguranta pot fi amandoi.

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Deci da sau nu?
Daca ai fi Sleep ar fi mai bine, ala nu e asa rau, dar Suck... rolling eyes
si daca esti Suck..meh,asta e

| SabinaQueen a răspuns:

Am vazut ca ai editat intrebare!
Sa arzi in iad!