| Loome a întrebat:

E gata duminica viitoare sau chiar mai devreme. http://i.imgur.com/dhEra.png

Răspuns Câştigător
| VacutzaRoscata a răspuns:

Alt copil obsedat de robotzi aia straight face

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hai ca m-ai facut curios...

| Musique a răspuns:

Să vidiem.

| LoL a răspuns:

Cu ce program e facut?

| Fragile a răspuns:

... oh go on o.O (ai citit asta degeaba)

| Pisicuța a răspuns:

smug Yuppy, yuppy, yey smug

| AnneMarri a răspuns:

Omfg, ce talent ai la desen!

| uǝʞɔıp a răspuns:

Hmmm...dc nu ai facut cu alti roboti?

| DudaYeah a răspuns:

Ce program e?

| Loome explică:

@DICKen, nu dețin o tabletă grafică și nu pot să fac formele exacte la mouse, iar la ăștia doi roboți m-am folosit de screenshoturi din episoade pentru ai redesena calumea.

| DeeDee a răspuns:

Loome, nu ti-ai pus bine termenullaughing tu eesti incepatoare nu poti lucra in ritmul celor de la Creative Monkeyz.
Ai facut abia primul frame. Cat de lung vrei sa fie filmuletul facut de tine? In plus, nu ai background si doar un personaj, e ok asa? Deci iarta-mi scepticismul. Ar fi super daca ai reusi sa-l scoti intr-o saptamana though. Gambatte!

| JustMelavJustMe a răspuns:

Orice ar zice de termen mie sincer mi se pare super, si mi-as dori sa fiu asa de talentata.

| AndreChan a răspuns:

In sfarsit e gata... tana! MO!

| RedBullÎmiDăAaaripi a răspuns:

Abstract! thinking

| marina11 a răspuns:

Ce sa fir gata? mo?

| ApofissPapaya a răspuns:

Cred ca programul e: Adobe After Effects. Si Loome, ai grijalaughing ca nu ti.ai denumit proiectullaughing. Fain!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să vedem, să vedem, să vedem, să vedem ce-o să iasă!
Poate ajungi precum Cretaker.