| Quickyy a întrebat:

E moarta categoria asta, Dumnezeu sa o odihneasca.
Ce ati facut de halloween?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mhmmm,mam plimbat toata noaptea cu o tipa care abia am cunoscut-o am intrebat de curiozitate unde mergem(tipa ii dadea avant spre Bucuresti)La care tipa " Sa te transez " (faza reala) Am ras amandoi, apoi ne-am plimbat cam tot teleormanu, si cand veneam de la strobaneasa, pe drum erau oameni care aprindeau candele pe fiecare parte a strazi, eu mai mai sa ma dau jos sa ii iau la intrebari ca de ce, apoi mi-a zis ca e hallowen ea laughing a fost frumoslaughing toata noaptea plimbari alea alea.

| RAY a răspuns:

Ce fac si de craciun ma duc sa ma imbat pe banii altora in semn de apreciere divina /spirituala, daca eram in usa ma indulceam ca furam copii pe strada asa te multumesti cu ce ai romanii dovlecii, lumanari etc

| Doub a răspuns:

Nu sărbătoresc chestii sataniste.

Hm, deja mă repet.

| LePotato a răspuns:

Am dormit

| Anonimuserr a răspuns:

Nimic. DE ce am face de Halloween?
E sărbătoare românească cumva?
Este importată din occident și atât.
Ca preluăm și noi modele ca Valentine's Day asta este partea a doua să fim și noi,, în rândul lumii".