| flowerboywolv a întrebat:

E noapte şi mă plictisesc
Aşa că oracol time:
1.Sunteţi mulţumiţi cu actualii colegi de clasa?
2.Sunteţi mulţumiţi de condiţiile pe care şcoala/liceul vi le ofera?
3. Dacă nu, ce aţi schimba?

https://www.youtube.com/watch?v=mm_niiQfeWc

Sayonara!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 i vad rar de tot, asa rar ca abia ne stim multi lucra nu au chef de scoala da e comedie cand sunt mai multi

2 da, 3 saptamanii per semestru ce vrei mai mult? la teze ne spune profa ce si cum
3 toata scoala desigur, dar am cateva sugestii prima ar fi profesoare mai tinere si cu libidou mare, si sa fim platiti ca invatam

| syd2 a răspuns:

domnisorule, sad din pacate sunt prea putini si da, o sa-ti raspunda putini, candva daca faceai un oracol aveai vreo 50 de raspuns dar acum, dar totusi eu o sa incerc sa raspund happy

1. foarte relativ, dar mai mult nu, dar cum se zice nemultumitorului i se ia darul
2. nu
3. as schimba multe ca ma enerveaza multe
daca te intereseaza intreaba

| flowerboywolv explică (pentru syd2):

Am observat că locul ăsta este mort.
Probabil din cauza şcolii.

| SabinaQueen a răspuns:

1.Ii urasc din clasa I
2.nu
3.Multe, prea multe

| anonima0101 a răspuns:

1. Nu prea sunt multumita *lacrima*, majoritatea sunt superr fițoși dar mă chinui să supraviețuiesc.
2.Nu am jumatate de tabla :/
3. Aș cumpăra jumătate de tablă dar n-am bani.

| CuddlyNightmare a răspuns:

1. Am doar 3 prieteni din 20 cati suntem, plus... baiatul pe care-l plac... mda laughing
2.Nu, foarte nemultumita. Din clasa 1 a trebuit sa-mi cumpar singura scaunul de sub fund si banca si parchetul.
3.Totul?