| JetBlueJet a întrebat:

E ziua mea laughing Muhahahah Si dau la toti sa bea

40 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

"La multi ani" ...mormolocule! Spun acest lucru pentru ca esti nascuta la inceputul zodiei "pesti".
Motto-ul zodiei Pesti:
"Ma eliberez de orice forma de limitare, dezvoltand o incredere nelimitata in mine si in potentialul meu intuitiv, inspirat si creator. "

Cuvinte cheie ale zodiei Pesti:
"Compasiune, mister, receptivitate, intuitie, sacrificiu, senzatie, nehotarare, visare, iluzie, devotament, interiorizare, impresionabilitate, inspiratie, misticism, suferinta, credinta, tradare, fuga, nepasare, superstitie, imagine, clarviziune, imaginatie, sensibilitate. "

Caracteristici generale Pesti:
"Zodia Pesti este o zodie feminina de apa, predominant emotionala, psihica, guvernata de planeta Neptun, planeta care sporeste imaginatia, intuitia, simtul premonitiei, sensibilitatea, receptivitatea, dar si naivitatea, influentabilitatea, nehotararea, obsesiile, lipsa de simt practic, maniile, depresiile, idealismul. "

Asta e horoscopul tau pe 2016.
Sa fii fericita.

| JetBlueJet explică (pentru Elianna):

Ce dragut din partea ta ^-^ Multumesc frumos love struck

| JetBlueJet explică (pentru JetBlueJet):

Din*

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
La multi ani/sanatate/fericire si realizari frumoase in viata ta!
https://www.youtube.com/watch?v=CM43vm3cYhE
O zi frumoasa sa ai :)

| JetBlueJet explică (pentru caramela):

Credeam ca Fuego este doar un mit (glumesc). Multumesc frumos pentru melodiebatting eyelashes

| caramela a răspuns (pentru JetBlueJet):

Era mai buna o manea?!
Sa te distrezi si sa bei un suc/ceai si pentru noi happy

| JetBlueJet explică (pentru caramela):

Nuwinking Ba din contra am ascultat cu placere cantecul kiss Multumesc din nou

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La muti a...
Stai ce fac? Sa scriu o alta urare plictisitoare? Nah...
Sa stii ca imi place vinul alb laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Ce gusturi fine big grin (Oricum multumesc, mi-ai mai urat intr-o zi) kiss

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

A dahappy prietenii stiu de ce...
Fac aluzie la berewinking

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Am citit sloganul ca in reclama big grin

| RainmakerX a răspuns:

Chiar daca am zis asta deja... trebuie sa raspund la intrebare so, la multi ani again smug

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Cu toate ca nu ai cum sa il primesti... Ai un big hag si kiss de la mine big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Okay,il trec pe carnetel... le platesti tu daca ne intalnim candva =]]

| Idkidk a răspuns:

La mulţi ani!
Să fii fericită, şi sănătoasă, alături de cei dragi!
Dar eu nu o să zic la nimeni că e ziua mea ( când o să fie )), să văd cine o să-mi zică la mulţi ani.

| JetBlueJet explică (pentru Idkidk):

Multumesc frumos happy Ziua ta cand este? (Sa te felicit si eu ^-^)

| Idkidk a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cu plăcere, ziua mea e pe 28 aprilie.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

Nu era pe 28 aprilie?

| Idkidk a răspuns (pentru MistretulPufos):

Păi pe 28 aprilie e.

| syd2 a răspuns:

Muuulte felicitari din partea mea, sa ai parte numai de bine big grin, vreau tequila big grin

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

Merciiiiii big hug kiss

| syd2 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Esti fata? big grin

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

Da

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

De ce ma intrebi? big hug big grin

| syd2 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Pentru ca mi s-a parut ca esti baiat, dar e si mai bine daca esti fata :D :-*
https://www.youtube.com/watch?v=cxlf-ZmE8JI na dedicatie in semnul simpatiei mele platonice.

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

Ce frumoasa îi melodia(M-ai nimerit) love struck Nici n-ai idee cat de mult imi plac cantecele la pian

| Geanin a răspuns:

La multi ani!

Ce BMW ai primit cadou?

| Geanin a răspuns (pentru JetBlueJet):

rolling on the floor)

Cool! Consuma mult?

| JetBlueJet explică (pentru Geanin):

Ulei de floarea-soarelui... O pipeta intreaga... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vin! Eu vin! Da vin, ca mi-e sete.

| MistretulPufos a răspuns:

La multi ani! Ce dai de baut? laughing

| JetBlueJet explică (pentru MistretulPufos):

Aer comprimat laughing

| MistretulPufos a răspuns (pentru JetBlueJet):

Oooo, numai bun!

| JetBlueJet explică (pentru MistretulPufos):

winking

| ffb2001 a răspuns:

La multi..bani

| JetBlueJet explică (pentru ffb2001):

Thank you Milady big grin

| ffb2001 a răspuns:

Te pup maxim;>

Întrebări recente