| HarrysWife a întrebat:

Era odata o pisica cu 16 vieti. Intr-o zi a calcat-o o masina 4x4 si pisica a murit.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Dupa principiul: "Am nevoie de o vacanta care sa dureze 6 luni, de doua ori pe an"?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Mda. ceva nou nu se poate? o.O

| HarrysWife explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Mdea..Nu ti-am cerut parerea si nici nu vreau sa ne certam.winking

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru HarrysWife):

Atunci de ce ai m-ai pus-o aici?
Credeam că vrei ceva. o.O

| HarrysWife explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu vreau nimic.e pentru cine nu o stiewinking

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru HarrysWife):

Cred că toţi o ştiuwinking

| HarrysWife explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu imi pasawinking

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru HarrysWife):

Ar trebui laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Dumnezeu s-o odihneasca. Si pisica asta a facut rost de 16 furand de la altele? Ca daca e asa, e o pisica rea puppy dog eyes

| VeveritaBestiala a răspuns:

Da...ce naspa sunt pisicile, dar nu ca si cainii. Nemernicii aia chiar au ceva cu noi!