| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Era seara. Dintr-o data... (continuatzi voi, da sa fie amuzant)

9 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

M-am dus la baie si am vazut ca nu mai aveam hartie igienica laughing

| Marii a răspuns:

. am adormit.

| M4RK a răspuns:

Am vazut un iepure care avea ochii rosi si sa ascuns dupa un copac dupa aia am vazut o bufnita tot cu ochii rosi si m-am speriat m-am dus langa iepure si am vazut ca era cu o sticla de bere laughing langa el, m-am dus si langa bufnita si si ea avea o sticla de bere laughing pe cand mia-m dat seama ca iepurele si bufnita sau inbatat si au cazut la pamant laughing

| vilmaristul a răspuns:

Imi sare in fata ideea pe care o avusesem ca cateva clipe inainte
sa merg la film, si am intrat in sala de cinema din fata mea

| oz a răspuns:

Mergeam ce mergeam si deodata am calcat pe ceva moale.Nu vroiam sa stiu ce era... aveam o presimtire.Am cautat un petec de iarba si am inceput...

kratos
| kratos a răspuns:

Am vazut cum o bufnita vioala un papagal. tongue

| cioko19 a răspuns:

A inceput sa picure. M-am intalnit din greseala cu fostul prieten care mi-a oferit umbrela lui.Pe drum m-a invitat la el acasa, iar eu...

| angella1972 a răspuns:

De ce beau cu totii bere? prietenii stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va spuneam; Cind m-am trezit nu mai dormeam.