| anonim_4396 a întrebat:

Era un cuplu de emo kidzi, si fata se uita intruna la mine, ma sorbea din priviri, eu vazand acest lucru, am ramas profund impresionat şi am facut ceea ce trebuie sa faca orice baiat cand vede o fata frumoasa emo,,, m-am intors cu spatele la ea.Ce suspans am creat.

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și nu te-a "puc puc"? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Am zis cuplu, cum sa ma' puc puc?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipa.Cât de greu să fie?

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Cuplu=fata, baiat, boyfriend, girlfriend, cum sa, puc puc de faţă cu?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăăăm, e destul de simplu.
În fine, o să mă crezi nebună.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Poate perversa.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Prefer nebună.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Chestia asta mi-a adus aminte de tatuajul ăla.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai să rămânem la nebună. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Stai sa fac un scurt rezumat daca am inteles, esti cu prietenul tau in metrou, si desi esti cu el, vezi un tip mai asa, ii zici prietenului tau, uite un avion, si cat el nu e atent, tu faci puc puc, Dude This is Pretty Fucked Up

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am metrou aici, dar și tramvaiul se pune.
Bineînțeles, dacă aș avea un prieten. ^_^ Așa sunt liberă. smug
Pot să "puc puc" liniștită. smug

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

N-ai metrou in casă? scuze mi-am adus aminte de cevalaughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

NU, nu-s stație!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Logic.

| anad a răspuns:

Ce dureros! Si a murit inca o iubire pe care au ingropat-o lacrimile!

| GroparuVesel a răspuns (pentru anad):

Gresit,eu am ingropat-o.

| suităr a răspuns:

Iți dai seama? Am stat ca o retardată cu ochii măriți strângând din buci pe scaun.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Ya,' sure.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam greu de crezut, totuşi, că un adept al stilului emo ar sorbi din priviri ceva/pe cineva.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt cam in urma cu tunsoarea, si aveam parul partial pe ochi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu, eu am platit-o sa faca asta.

| JokerMato a răspuns:

LOL rolling on the floor)

| lolittaaaa a răspuns:

Interesant...ai putea scrie o carte. S-ar numi :" Who cares"?

Întrebări recente