| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

Eram acolo, peste ea! M-am intins cat am putut de tare s-o apuc si intr-un final am reusit. Era sa ma dezechilibrez si sa termin prea devreme. Acum intrebarile:
-De ce era masa aia asa de departe incat sa ma intind peste ea?
-Si cine a pus sticla aia de bautura atat de departa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pus-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data am crezut ca o sa zici ceva despre masa din camera de zi si o sticla de suc natural de mere, dar cand am terminat de citit m-am dat seama ca e o poveste din aia care vrea sa te pacaleasca dupa cum incepe, ca sa crezi ca e vorba despre altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai faci asa ceva! N-ai voie sa faci efort!

Întrebări recente