| anonim_4396 a întrebat:

Eram azi in autobuz si mi-a venit o faza amuzanta in minte si am inceput sa rad singur ca prostu se uita lumea la mine ca la felu 14laughing Sigur au crezut ca sunt de pe la Eminescu.
Ati patit vreodata si voilaughing?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În autobuz sunt necunoscuți, dar la școală... o vai.

| MâţulMov a răspuns:

Neah, nu-i mar lucru, mie mi se intampla tot timpul.

| ahlrh a răspuns:

Salut,
nu este interzis prin lege ca să nu râzi! happy Şi dacă ai râs, care e problema? Ai arătat că te simţi bine.

Dacă te ia pofta de râs fă-ţi de cap. Personal, n-am păţit de faţă cu un public necunoscut, deoarece am reuşit să mă abţinhee hee

| TrendyHedgehog a răspuns:

Da,cand am vazut un aurolac dansand si tinand o grebla in mana in timp ce eram in autobuz, dar n-a fost asa penibil pentru ca tot autobuzul radea, pana si soferul s-a intors sa vada ce naiba se intampla in spate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tot timpul rad daca sunt singur.

| Ho1 a răspuns:

Daaaaaa! miai amintit!
odata cand era cald (afara), si in casa era conditionerul(asta nu mai conteaza))
Deci

| Ho1 a răspuns:

Deci in casa era nana mea si 2 copii ai sai. Am inceput sa rad ca nebuna, si unul dintre copii m-a intrebat de ce rad, iar nana a raspuns ca la mine ^a zburat acoperisul^. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| iKeel a răspuns (pentru Ho1):

Te doare capul?

| MarianWLF a răspuns (pentru iKeel):

Hey sa nu ne certam oklaughing

| NANANAHehh a răspuns (pentru iKeel):

Dalaughing

| GasaiYuno a răspuns:

Am inceput sa rad o data in biserica pentru ca la fel mi-a venit o faza in minte ce s-a intamplat cu o zi inainte si nu ma mai puteam abtine si se uitau babele la mine ca la satanalaughing

| selysol a răspuns:

Daaaa de n oristraight face e foarte penibil cand iti vine sa razi singur mi s-a intamplat la inviere cand un copil parjolea iarba cu lumanarea si mirosea a porc prajit toata lumea se intreba ce miroase iar mie mi-a venit un ras isteric straight face se holbau oamenii la mine ca la felul 4 nici nu stiu ce era asa de amuzant cand ma gandesc acumhappy mi s-a mai intamplat si la scoala cand facea un coleg ceva gluma sau profesorul facea cate o boacana nu ma mai puteam opri din ras...

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Da laughingmai ales in ore cand astia fac glume si rad iar eu nu ma pot abtine iar cand se uita profa la mine fac o fata gen straight face apoi cand se intoarce iarasi rad rolling on the floor

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Pe strada ma apuca rasul, rad ca dracu. l-ai vazut vreodata pe dracu cum rade? las' mai bine nu.

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Viata e trista, nu am de ce sa zambesc straight face

| MarianWLF a răspuns (pentru ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD):

Imi pare rau de tinesad
Dar stai linistit nici la mine nu e prea roz dar din cand in cand nu strica sa razi putin.

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns (pentru MarianWLF):

Ma simt oribil cand rad sau cand sunt fericit;(

| GrimReaper a răspuns:

Eu rad mereu la scoala, acasa, pe strada, in autobuz, mereu imi aduc aminte de cate ceva big grin big grin big grin big grin