| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este cineva de pe acest site TPU care isi dedica noaptea punand intrebari si oferind raspunsuri pe TPU?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

DA EU
Chiar imi face placere sa-mi petrec noptile ajutand oamen---
Chiftele.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu, dar nu de pus intrebari, ci de dat raspunsuri, dar nu chiar toata noaptea, doar pana pe la miezul noptii ( uneori, nu mereu ).

| Ashadow a răspuns:

Pssh nuU? nouU? na ah.

| WaterDrop a răspuns:

De pus intrebari nu.De dedicat chiar toata noaptea nu.Insa de dat raspunsuri, uneori da, cel putin pana rezolv insomnia care ma freaca la cap momentan.

Oh dar stai, mai stiu pe cineva.Chiteluta parca se numea.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da pun si intrebari la nevoie sau doar de conversatie si mai si raspund la anumite intrebari de la userii de pe lista de prieteni dau de la diversi useri ai site-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unicul și inegalabilul Endoryus nu chiar mereu, dar o face, el intră de obicei noaptea, pune întrebări și răspunde la întrebări.

| Eroare404 a răspuns:

Eu fac asta ziua, noaptea dorm.