| anonim_4396 a întrebat:

Este intre picioare, ori si cine se intrece s-o apuce si s-o frece. Ce este? (Nu este o prostie)!

Răspuns Câştigător
| simaalex98 a răspuns:

Ugerul

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

rolling on the floor! *majusule frustrated*
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| SAMM0603 a răspuns:

Țâța vacii?

| seby005 a răspuns:

țâța vaci

| BiancaR a răspuns:

@Agent47 Am auzit ca te pricepi la pc.am nevoie de ajutorul tau. in timp ce vorbeam pe mess cu o prietena (ea apasase mai demult pe ceva si i se trimiteau mass-uri automate pe mess,luase virusi) si eu nu am stiu ce sunt cu massu-rile alea si am dat click, de atunci mi se trimit si mie automat,, nu stiu ce sa fac...ma ajuti? te rog:*