| Alexutzapoopuic a întrebat:

Este normal ca unei fete blonde sa ii placa bancurile cu blonde?

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

In cel mai rau caz da!laughing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Inseamna ca nu este genul de blonda batuta in cap si gusta glumele, deci nu.Majoritatea si-ar umfla botul, spunand ca nu-i adevarat.

| Nicky06 a răspuns:

Da, este normal! Adica sa fim seriosi, de cate ori, noi toti, nu am mai ras din cand in cand de noi insine! Mama pe care o chema Alina, are o mica problema cu bancurile cu Alinuta, asa ca, cand ii zic vreun banc cu Alinuta ii pun alt nume, gen: Maria, Patrici sau chiar:,, o fetita".

| Christian94 a răspuns:

Daca se regaseste in ele... da laughing

| alem a răspuns:

Poate in una din ele se regaseste ea laughing

| Foxie2 a răspuns:

Mie imi plac thinking
Daca nu te consideri nu vad de ce te-ai supara.

| AikkoxD a răspuns:

Se simte.