| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este normal sa saluti cainele inainte sa-l saluti pe stapan cand mergi la cineva in vizita?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-i normal dar de obicei el sare primul pe tine.Ori sa te muste ori sa se joace.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De obicei cainele ne intampina.

| WaterDrop a răspuns:

Cine e ghemotocul preferat de par a lui tata? Cine eeee? Daa, tu esti Rolf. Ai la tata sa te mangaie pe burtica. A, salut si tie Nicule, am venit in vizita.Adu`mi o bere.

Clar nu`i normal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

| Rodicanegrescu a răspuns:

Nu e normal, da' ce mai conteaza. Daca e un prieten bun trecem cu vederea.In fond nimeni nu e perfect.
Cu drag!

| Bianka26 a răspuns:

De obicei nu.Dar daca vine la tine cainele primul, poti sa-l saluti pe el primullaughing