| andypapy a întrebat:

Este un vanator si are un glont cum inpusca un leu o vulpe si un urs cu un singur glont

15 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Intai sa-si cumpere pusca.

| suităr a răspuns:

Cu pușca lol

| Mayar a răspuns:

Vanatorul impusca leul, apoi scote glontul din leu, poate il mai sterge putin, apoi il baga in pusca si impusca vulgea, apoi iarasi scoate glontul, il pune in pusca si impusca ursul. Si de o mai veni la hora alt animal, poate l-o mai impusca si pe acelahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosind telechinezia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba te-as iMpusca pe tine ca puti de prostie.

| Lαrisα a răspuns:

Cu talent.

| SabinaQueen a răspuns:

Pai vulpea, leul si ursul erau unul in spatele celuilalt.

| andypapy explică (pentru SabinaQueen):

Nu leul e un ban ursul e berea urss si mai ramane vulpea

| TempestUV a răspuns:

Are el si o grenada de urgenta si nu sti tu

| styaos a răspuns:

E vânător. Ştie el, las' că ştie.

| AinştainIsBack a răspuns:

Cu leul isi ia o paine, ursul zice mor mor si moare si cu glontul impusca vulpea. Mdea, foarte interesant.

| AinştainIsBack a răspuns:

De ce ai vana o vulpe lol?

| AnotherOne02 a răspuns:

Impusca vulpea, iar leul si ursul mor de ciuda deoarece ei doreau sa o omoare.happy

| BloodyDagger a răspuns:

Impusca vulpea, baga leul in buzunar, iar ursului nu-i face nimic pentru ca deja spune "mor, mor!".

| aida009 a răspuns:

Chuck Norris laughing

Întrebări recente