| LaughingKarima a întrebat:

Eu si televizorul suntem insfarsit prieteni deci ma uit la Regular Show.
Voi la ce va mai uitati la televizor?(nu, nu intreb pentru ca as vrea sa ma uit la ce va mai uitati si voi, astia mai (a)normali big grin )

12 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu ma uit la televizor. Eu stau doar pe tableta. Ma uit la ce vreau, cand vreau.

Sunt satul de politica, morti, show-uri de proasta calitate si de filme care se repeta iar si iar si iar...

Nu ma uit la seriale *turcesti*... nici macar nu imi place muzica de pe canalele pe care le avem. *sunt si melodii care imi plac dar nu merita... degeaba imi place 1 melodie daca nu imi plac vreo 3 care urmeaza dupa aia*

So... de asta nu ma uit la televizor.

Ps: Daca nu am de ales... si trebuie neaparat sa ma uit la televizor atunci dau pe Nat Geo Wild sau History ^w^

| LePotato a răspuns:

Nu ma uit la TV, n-ai ce vede.
M-am uitat o perioada pe Discovery, National Geographic etc

| syd2 a răspuns:

Lumea lui gumball
:*

| Croampa a răspuns:

Orice de pe CN si Disney smug
Adica, nu orice... la ***-urile precum Violleta am intoleranta I don't want to see

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ma uit la reclama de langa intrebarea ta, la ce ai vrea? Cica sunt televizoare la reducere, numai 43.000 lei noi, in loc de 50.000.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă uit la TVhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit la tv de 6 ani daca nu mai mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ups, acum am vazut categoria laughing.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Hopa, unde te-ai trezit? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu prea mă uit la tv, dar îl țin deschis când stau la calculator, așa pe fundal, ca să nu mă simt singură.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Asa faceam eu inainte sa renut la TV.

| L1feDRAIN a răspuns:

Suleyman Magnificul rolling on the floor

Serios.