| DaVà a întrebat:

Eu sunt singurul plictisit de intrebarile stupide de genul :"Mi-am uitat c*rul pe wc.Cine mi-l aduce?". Deja mi-a ajuns...

Later EDIT:Si de raspunsurile si mai stupide si fara sens date la fiecare intrebare.

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Mi-am uitat c*rul pe WC. Cine mi-l aduce?

| Muflă a răspuns:

Yay, am un club XD

| DaVà explică:

@Työlki doavda vie a prostiei umane...

| DaVà explică:

@Mufla si tu faci parte din categoria stupizilor cretini, doar ca mai rau decat cei descrisi de mine...

| PinguinuL a răspuns:

Nu esti singurul...
solutia:http://1.bp.blogspot.com/......adshot.jpg

| Criiiiiiiis a răspuns:

Mi s-a urcat in gat

| Comy a răspuns:

Intrebari puse de copii necastrati

| Työlki a răspuns:

Si mie imi plac flocirelele!

| Työlki a răspuns:

@DaVà true...true

| Dannalc a răspuns:

Ma abtin sa zic ceva ca ma suspendeaza iar straight face

Fa ca mine, sau o sa ajungem colegi la "useri suspendati"

| Kittynika a răspuns:

Da,totul ii varza pe site asta.

| Isabellaღ a răspuns:

Nu esti singurul.Acest site ii ca sa ajuti oamenii...nu ca sa ii enervezi sau sa ii incurci de tot, dar ce putem face? Toata lumea poate avea cont...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pe T/A se gasesc toti pierde-vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.
Mda, știu că sunt la T/A. Dar bănuiesc că întrebarea e serioasă, așa că prefer să nu glumesc.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Si eu sunt la fel de plictisit de aceste intrebari, dar trebuie sa tinem cont ca mai sunt si copilasi pe aici. bafta

| 997Redas a răspuns:

In mintea lor mucegaita se considera cool, la moda, pentru ca au inventat o prostie asa de "beton"...dar problema e ca sunt ca oile...una e proasta? toate trebuie sa fie ca ea.