| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt un om. Daca fiul lui Paul este tatal fiului meu, ce sunt eu pentru Paul?

Răspuns Câştigător
| BideuSeIntoarce a răspuns:

Om

37 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nora thinking

| Zenithf a răspuns:

Daca fiul lui Paul este tatal biologic al fiului tau, pentru care tu esti tata adoptiv, atunci nu este nici o legatura de rudenie intre tine si Paul, pentru ca nu esti ruda cu tatal biologic ci doar cu fiul adoptiv.

| zurick a răspuns:

Nimic laughing

| Speed99 a răspuns:

Unicorn

| W3R4 a răspuns:

Tata mare.

| eandopuncttk a răspuns:

Paul e tatal feciorului tau? tu pentru paul nu esti nica. probabil ca paul e amantul femeii tale care te inseala laughing
ai probleme grave nene laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Un gropar.

| Mwha a răspuns:

Eu tongue ( tu esti paul )

| Liviu4you a răspuns (pentru Mwha):

Hei. Am tot incercat sa imi dau seama cum ai ajuns la concluzia asta, ma ajuti putin?

| Mwha a răspuns (pentru Liviu4you):

Si eu am incercat sa imi dau seama cum ai ajuns la concluzia aia, si totusi am tacut din gura. happy Keep calm & shut up. happy

| Liviu4you a răspuns (pentru Mwha):

Concluzia la care am ajuns eu e corecta, dar nu o sa-ti spun de ce, te las sa te chinui; iar daca tu spui ca ai incercat sa-ti dai seama si n-ai reusit...ei bine, e rau. Incercasem doar sa-mi dau seama cum gandesc alti oameni de ajung la asemenea concluzii

| Mwha a răspuns (pentru Liviu4you):

Daca tot esti tu asa de istet cum de altfel te crezi, de ce nu are raspunsul tau funda? A da, pentru ca e incorect. Asa ca... tongue

| Liviu4you a răspuns (pentru Mwha):

Citeste chiar deasupra raspunsului tau de acum.

| GiAnca a răspuns:

Esti om.

| AngelHugz a răspuns:

Tu esti Fiul lui Paul deoarece tu esti tatal fiului tau.

| Klaryssa a răspuns:

Hhmmm...Neeeh! Prea mult de gandit dar oricum adooooor poza ta :X

| ioana21S a răspuns:

Buna..."daca fiul lui Paul este tatal fiului meu " deci pe romaneste- tu cu copilul lui paul esti casatorita si aveti un copil, deci paul pentru tine e socru iar tu pentru el nora. Logic? sau nu?

| 26Geo a răspuns:

Paul are un fiu,sa zicem X,X are un fiu Y sa zicem. Daca X, fiul lui Paul, este tatal lui Y,tu ii vii lui X sotie, implicit lui Paul nora, deci, rsspunsul este NORA, NU om!

| mia100خوبصورت a răspuns:

Nepot.

| xrapalexx a răspuns:

Un om happy

| Liviu4you a răspuns:

Nora.

| Liviu4you a răspuns:

Alexa, raspunsul logic nu are cum sa fie "om" pentru ca tu ne-ai intrebat ce esti tu pentru Paul, adica ce fel de ruda (se subintelege ca esti om).

| Pişcoţica a răspuns:

Tot un om eşti. laughing

| TheGenius a răspuns:

Nora sau fiul lui Paul.

| sнᴀᴅσω a răspuns:

Sotie. Esti gay?

| ŁøRik a răspuns:

Tot om ramii happy

| astainumelemeu a răspuns:

Tu esti fiul lui Paul, dar daca copilul nu e al tau sau e adoptat nu stiu

| MissPussy a răspuns:

Fiul lui Paul. Deoarece zice fiul este datal fiului meu adica practic tu esti fiul deci fiul lui Paul.

| Becka a răspuns:

FRATI!

| Alexia777 a răspuns:

Desigur ca ești tot un om.

| T?? a răspuns:

Un om care consuma aer pe degeaba frustrated

| Miawlica a răspuns:

Tu esti fiul lui Paul... cred

| Delia21 a răspuns:

Tu esti fiul llui Paul...cred