| Pufi1999 a întrebat:

Eu ti-am spus sa nu mananci fasole, dar tu bataman, batman!

Stiu ca nu e o intrebare, dar funda!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Dar ţi-am zis că mi-era foame!
Dacă nu mâncam fasolea muream în faţa ta, şi mă aveai pe coştiinţă.
Acum, ai un pahar de apă? Că-mi arde gâtul după apă -_-._.

5 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Tu nu înţelegi, omule, că nu am mâncat pic de fasole?

| DaVà a răspuns:

N-avea salata de varza...

| βėan a răspuns:

Ce ai ma cu neamu meu raised eyebrows?

| ViseDestrămate a răspuns:

Ai dreptate, am fost fetiţă rea, sper să mă ierţi pe viitorpuppy dog eyesDar nu am mâncat multă fasole.doar aşa puţinică.Şi erau boabe din alea mici.Deci practic:iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă! iartă-mă!

| xerox a răspuns:

Daca este facuta de tine.