| ww2Totenkopf a întrebat:

Evadare,partea a 1a.

In cel mai ingrozitor loc de pe pamant, ajunsera trei criminali ultra periculosi.
Ww2EXPERT-Inchis pentru detinere ilegala de armament si bombe nucleare.
Speed99-Inchis pentru ciordit de masini si cartofi turcesti.
RECIFICATORUL-Inchis, deoarece a intrat in Zona 51 si a ciordit un extraterestru!
Gardian-Treci in celula cu ceilalti doi Expert!
Je-O sa evadez, daca nu sa nu imi spui ww2EXPERT!*Ras malefic*
S99-Bun venit in Iad.
Je-Tu cine *beep* mai esti.Lasa,sa facem un plan de evadare!
REC-Ai ajuns numai de 3 minute si deja te gandesti la evadare!?
Je-Da,nu vezi ca gardieni is grasi si prosti, nu au arme si nici camere video.
S99-Ce propui?
To be continue...

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Eu nu fac franceza. Exprima-te in termeni romanesti, te rog.

| ww2Totenkopf explică (pentru anonim_4396):

Je t`aime-te iubesc.(glumesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Dar eu il iubesc pe Ashadow...

Întrebări recente