| RealLife a întrebat:

Excesul de TPU dauneaza?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Da, fara fundita nu mai spun cat este ceasul laughing

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da suntem razna :D
http://www.youtube.com/watch?v=SGSCkVZk0nI

NOname
| NOname a răspuns:

Da, si inca cat! Incepi sa visezi fundite si sa te crezi mereu expert. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dăunează celor care nu înțeleg politica acestui site!
Pa, pa.

| Aero a răspuns:

Te referi la "TPU"(pronuntat ca si cand ai scuipa) sau site-ul Toti Pentru Unu? big grin Sau nu e vreo diferenta pentru unii? laughing

| Flav a răspuns:

Da, nu prea mai am timp sa ma masturbez.

| Tourniquet a răspuns:

E ca un drog mic virtual.
Dauneaza si el, ca nah. Pentru unii dauneaza funditele, pentru altii ajutorul, pentru altii amuzamentul.
Eu una vreau sa ajut si sa ma mai amuzamez uneori la intrebarile lui elasexygagica, mariela, mariaioana rolling on the floor.

| madia a răspuns:

Da, eu am luat-o razna...

| Psihiatra a răspuns:

Nu neaparat laughing In cele mai rele cazuri provoaca dependenta 100% Adica nu te mai poti dezlipi de el.Si cand se ia netul simti nevoia de a fii EMO si sa te tai cu lama pana revine laughing Se solicita in acest caz pentru a preveni niste jocuri cu batai laughing sau accesarea youtube-ului.Suntem la rubrica sanatate, nu :/ laughing

| SalutTpu a răspuns:

Da

| Anileda a răspuns:

Da , foarte mult!

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Da, produce fundiţeală acută şi poate evolua până la MilogieExpertăreală!

ZâmbeteDeSubTramvai

| Minks a răspuns:

Da, ti se tabaceste fundul.
De aici deducem ca trebuie sa... pui o perna sub fund.

| alexeanca a răspuns:

Excesul de orice dauneaza! M-am uitat la cat de multe raspunsuri dau anumite persoane si sincer ma intreb daca mai au viata sociala sau profesionala. E un lucru bun sa ii ajuti pe altii dar sa dai zeci de mii de raspunsuri e total deplasat cred eu.

| calin_8208 a răspuns:

Da, dauneaza la viata sociala... fara suparare pentru utilizatorii TPU, dar daca stai toata ziua la calc si te zbati pentru problemele altuia doar pentru a obtine cateva fundite, deja nu mai ai o viata sociala prea "fit". Poate intrebarea ta a fost in gluma dar eu am vorbit cu toata seriozitatea. Sal