| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Explicati-mi si mie ceva acum cateva luni au fost pe site niste useri ce puneau Ilove(nustu cine) si ca se suspendau conturi, si restul spuneti-mi si mie ce a mai fost si restul ca in luna aia hibernaseram ( pc stricat)

8 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

>a fost pe site niste useri ce punea

Suunt singurul ametita?

| SaintJimmy a răspuns:

Prin decembrie?
Majoritatea copiilor erau cu cracii în sus ca niște gândaci strigând
GIMME MORE COMICSSSSS

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Asa. deci Au inceput ILoveIuzar sa se intoarca de pe taramul intunecat.O fata pe nume Lexy a inceput sa faca si ea comicuri nestind daca se pricepe.Adic eu nu face si tu ca Nobody. Unii iuzari au inceput sa vina cu valuri maaari de Stupizi.Mhn ne spunea ca a inceput sa fie pa Trend.In luna aceasta in palat au ajuns mai multi comicari (Cei care fac comicuri) Regina Stela nu prea a fost multumita pentru ca vorbeau urat cei de pe TPU asa ca i-a suspandat.In timp ce tu hibernai eu si cu ceilalti iuzari faceam comicuri si ne distram in curtea palatului TPU. LolaXLilly nu prea a mai fost vazuta in castel asa ca IloveMhn24 sa decis sa o caute(Sa plece o luna de pe site) Cand ajunsese la Pestera Mouseului da un click si zbang! Parca mhn a fost suspendat! Again, Asta este tot ce am facut cat ai lipsit tu. happy

| BudăSpiritOfVengence explică:

Paia i stiu nu i stiu pe aia cu ilove cu suspendarile cu stupizi la gramada atunci cand sau suspendat userii bunii

Apache
| Apache a răspuns:

*intelept voice on *
-aparusera niste boi idoti lipsiti de atentie care puneau intrebari tampite si erau injurati de toti(mai ales de mine )...
-erau mai multe conturi ...ilovecrekater,ilovenoname...dar nici unul cu iloveapache! dava-n %&^&$^%%UU&^^&&
-pana la urma s-au plictisit si au plecat!
. chestii chestii cutare cutare the end!
*intelept voice off*
si eu lipsisem la un moment dat ...am avut extrem de multa treaba in perioada aia.
http://failblog.files.wordpress.com/2008/06/fail-building-placement.jpg
*sarcasm mode on *

| NOBODY a răspuns:

.şi aşa istoria TPU-ului a rămas nepătată de margarina care îmi curge acum din borcan şi pe care ar trebui să o strâng.
dacă vrei ascultă şi un cântec
http://vocaroo.com/? media=vzAOXJYDqBaM5kO8W

| douasdoi a răspuns:

Tu hibernezi tot timpul, mai bine scuteste-ne cu "glumele" tale "foarte comice"... looooollll

| BudăSpiritOfVengence explică:

@douasdoi de unde ai mai aparut si tu?hee hee