| JustMelavJustMe a întrebat:

F**k...guys.se intampla iar, istoria se repeta! New Justin Bieber :

http://www.youtube.com/watch?v=MYRNGeIJMiQ
Numai ce pe asta il cheama "Cody Simpson" :|
Mi l-a aratat o prietena de-a verisoarei mele...
Cand l-am vazut si mai rau cand l-am asculatat. mi-a venit imediat in cap: "The New Gaibar":-w
Unde mama lu Ionica de la coltu' strazii o sa ajunga lumea asta?!

10 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Looool! Saracul, ce freza are!straight face

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cu freza lui e bine sa stergi praful sau sa maturi! devil

| Ana213 a răspuns:

Incepand de la ala micu al nostru` de l-am auzit la stiri,,, Cercel" ce era aia cu made in Ro, au inceput sa fure stilul si americanii, aduc in industria muzicla pusti, care fac sa creasca publicitatea pentru ca li se pare anormal ca un pusti sa cate muzica de oameni mari, sau pentru ca acolo totii copiii au acces la youtube si la net. Astfel in fiecare zi o sa auzim stiri de genu asta, ce mai poate urma o tanti la 80 de ani care canta in bikini hip hop? poate asta sau poate un copil negru care canta muzica house... orice e posibil, pentru ca tot ce e ciudat se vinde in cantitate mare.

| JustMelavJustMe explică:

Intr-adevar, e imi urat ca Biberone[nu credeam ca e posibil]... si parul parca e un pamatuf.da ce vrei frate daca asa e la moda?!

| Blackwoman27 a răspuns:

ohhhh doamne rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor))))
ce frezaaaa

| itscloudyoutside a răspuns:

Cred ca-mi vine mancarea chinezeaca pe gat...

| Needle a răspuns:

O Gizăs se aproape sfarsitul lumiiiii nu pot sa scrd ca se intampla asa ceva...in cateva minute le vezi pe astea cu numele FanNr1CodySimpson (Cody Sampon)

| Needle a răspuns:

Nu pot sa cred Cody Sampon asta e mai urat ca baby-er...

| Tql a răspuns:

Egal, paranteză, paanteză. Să moară mă-sa, ce freză de pămătuf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://myfacewhen.com/122/