| kiky278 a întrebat:

Fara jigniri baietilor! Evolutia femei barbati!

http://i.imgur.com/qkexn.jpg

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AliceInMordor a răspuns:

Cel putin femeile au ramas asa.

| Sconcsiş a răspuns:

ăhăm

| PiluLă a răspuns:

Mdeah

| Enigmă a răspuns:

Copiatoare! frustrated

| kiky278 explică:

@Enigma de unde ai scos-o si pe asta? K poza nu e facuta de mine? Asta e logic

| Deny1333 a răspuns:

Uhm, mă abţin să mă iau de originile tale. dacă tu te consideri vacă, ok. dar nu mă supune pe mine unei asemenea insulte adresate generaţiei feminine. iar cu băieţii ce ai?!
scuză-mă dar gluma ta e deja expirată şi foarte juvenilă. ruşine, că mai eşti şi fată. de la un băiat poate m-aş fi aşteptat...
oh, şi bucură-te. nu sunt băiat, dar tot m-am luat de "comicul" tău! ^^
PUNCT

| spike625 a răspuns:

Matur...foarte matur