| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Faza asta e pe bune :
Era ora de mate iar profa a venit cu testele intr-o plasa.
Intra in clasa,scapa ceva plasa pe jos sau ceva,in fine,a scapat ceva,si zice "Bine,cine m-a injurat?*rade*".
Iar eu,tacutul si ciudatul si fraierul clasei ma trezesc sa imi folosesc gura care nu vorbeste mai de loc in ore,si spun "Da'cine nu v-o injurat?".
Bai frate,a tras profa o moaca de mai mare rusinea pe mine,si,am incercat sa remediez chestia, spunand "Da'am glumit doamna...".

Care a fost cea mai idioata situatie din clasa ta?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Să ştii. Vinovată sau nu, tot ajungeam la director. Am abonament.

17 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Să filmezi "întâmplător" o profesoară când îşi bagă degetele în nas şi face biluţe din muci...iar filmarea să ajungă tot "întâmplător" la ea.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru AikkoxD):

De curiozitate : Ai intrat de multe ori in directiune?

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aproape zilnic în ultimii 6 ani.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru AikkoxD):

Deşteaptă eşti mă...

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Stiu nu?laughing))))

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru AikkoxD):

Shut up and take my... funda!

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Să dea dracii. Săptămâna asta am luat 22 de funde :o

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Să ştii. Vinovată sau nu, tot ajungeam la director. Am abonament.

| Ashadow a răspuns:

S-a descoperit azi in mijlocul primei ore de romana in telefonul unuia o poza cu o...ceva.Si toti au inceput sa faca misto si ala ca nu ca cica nu el a facut poza si ca nu e el.In fine in 10 minute(la pauza de fapt) toata scoala era prezenta in fata usii noastre sa admire si ei privelistea, iar majoritatea imbecililor de la mine din clasa o si postasera pe fb ca de, ce sa si faci?

| suităr a răspuns:

Azi la bio:
-acum sa trecem la alta grupa...barza!
-aia care aduce copii, profa!(zice un tantalau)
(eu) -ma, tu mai crezi povestea aia?
-da cum apar copii? (idiotul care face pe tampul, da are ceva in cap. zicea razand)
-(poker face)

profa:
-blablabla....cucul!
-bingo!(le prost)

| inconscient a răspuns:

Cand colega mea de banca i-a zis unei profe ca arata si vorbeste ca un om beat si alteia ca are fata de iepure. laughing
Sau cand stergeam tabla si buretele a cazut exact in capul profei de la catedra!

| IchigoFullbring a răspuns:

A fost acum 3-4 luni la scoala, se terminase ora si profa de geografie era inca in clasa si eu iesisem pe hol cu un amic dar uitasem ceva in clasa si m-am intors si un coleg imi zise sa matur pe jos si eu i-am zis "ai slugi bagami-as **** in m***"da stiu asa injur mereu la scoala...dar cine nu injura asa si in fine...m-a auzit profa si a zis ca imi scade 3 puncte la purtare dar nu mia sczut nimic ca mi-am cerut scuze profei nu idotului rolling on the floor

| MIRUNAmyra a răspuns:

Cand Andrei scria la tabla si doamna era la catedra si spunea in soapta ca nu stim nimic si Andrei a sccris ca doamna =corcita dintr-un porc si o broasca raioasa iar doamna s-a intors si s-s facut rosie la fata.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MIRUNAmyra):

Andrei ala fiind eu, ha?

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Daca te cheama Andrei nu e vorba de tine. Poate daca te cheama Matacuta Daniel Andrei.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MIRUNAmyra):

Huh.E bine atunci.Am crezut ca faceai misto de mine.

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu stiam cum te cheama in realitate.

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

La mine acum catvaani un coleg era la tabla si cum scria el si scria. se terminase postamentu si a cazut peste floare si d-na profesoara l-a pus sa o ia acasa si sa aiba grija de ea pana e din nou cum era, avand timp pana la sfarsitul semestrului.