| Doodă a întrebat:

Femeia cu barbă.

http://www.tpu.ro/......ce-sa-fac/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu Doodă, unele fete au o mustacioară, adică niște fire subțiri de păr deasupra buzei de sus, prin adolescență.
Râzi degeaba.

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Şi eu am mustaţă. Ai ceva cu mustaţa mea?

| NOBODY a răspuns:

*își mângâie mustața*

| LoL a răspuns:

In blocul alaturat este o femeie care are vreo 50 de ani...frate aia niciodatanu si rade sau nu si o ia cu ceara mustata de cand ma stiu are mustata cred ca o are de vreo 10 cm

| Pralină a răspuns:

*îşi spală barba*...

| FucktheSystem a răspuns:

@Doodă, poste vrei sa zici "fata cu mustata". Oricum sa stii ca sunt multe fete cu problema asta asa ca nu mi se pare nimic senzational.

| αndï a răspuns:

Da, stiu, e amuzant dar majoritatea fetelor o tin discret, si 90% o au, daca te uiti atent o sa observi. Nu e barba / mustata, sunt decat niste firicele mici care sunt observabile rau daca respectiva sta in soare si iti face umbra tie mai ales big grin

| AndaWest a răspuns:

Hahstraight facetare amuzant

| MyChemicalRomance a răspuns:

Noi aici nu radem de "suferinta" altora, noi radem de prostia lor...deci? tu decizi cat de penibil esti tongue

| Dudă a răspuns:

Da, iepurashii sunt blănoşi, ce te miri?

| Bee123 a răspuns:

Sa stii ca si fetelor le creste mustata, bine poate mai mica, dar le creste, si daca tu vrei s apercepi lucrul asta ca un defect si sa zici(barba) n-ai de cat, dar sa stii ca la fete se poate,, rade'' cu ceara

Întrebări recente