| inna a întrebat:

Fetelor, daca ati fi prinse intr-un triunghi conjugal, cine v-ar placea sa fiti iubita sau amanta?

Răspuns Câştigător
| zuly a răspuns:

Amanta. Iubita e cea oficiala, deci ea este inselata. De cele mai multe ori amanta stie despre existenta iubitei, invers se intampla mai rar. In plus, face bine la self-esteem sa fii amanta, iubita daca afla despre amanta zice :"eu nu sunt destul de buna, ii mai trebuie si altcineva"; amanta zice: "iubita lui nu este destul de buna, are nevoie de mine ca sa fie fericit" big grin In plus, amanta este de obicei cea mai rasfatata, primeste cele mai multe cadouri si este libera, nu are nicio obligatie, poate pleca oricand de langa el, poate iesi si cu altii, nu este controlata, n-are parte de crize de gelozie din partea lui si nici de certuri idioate care apar inevitabil intr-o relatie. Amanta este de obicei tratata ca un trofeu, ca ceva care treuie stimulat in permanenta ca sa ramana langa respectivu', deci eu zic ca are mai multe avantaje.winking

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Iubita, chiar daca.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Judecator!

| Razvan a răspuns:

Iubita care ii da cu facaletul in cap iubituluilaughing

| Zâmbărici a răspuns:

Amanta pentru ca iubita este inselata!laughinglaughing:X

| gloria a răspuns:

Barbatulrolling on the floor

| Cleona a răspuns:

Iubita normal

| Alinaga a răspuns:

Sotia pentru ca amanta sunt deja si sufar enorm stiind ca doarme langa ea ca are parte de tot ce mi doresc eu adica sa mi spuna cand e suparat fericit sau orice ceea ce gandeste sa stau mereu cu el sa a dorm in fiecare sseara langa el etc tot ce are ea parte adica iubirea si banii lui

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Amanta, ca saraca iubita este inselata.winking

| Elena_1106 a răspuns:

Nu as fi nici una nici alta dar cred ca as fi polista ce va ancheta cazul sinuciderii iubitei, crima in care a fost omorata amanta si barbatul ca-i fugar

| joanna_1070 a răspuns:

Amanta, e mai palpitant smug

| necunoscut_8141 a răspuns:

Niciuna, pentru ca intr-un final amandoua au de suferit! Si dumnealui este cel care "castiga" din tot triunghiul amoros.

| deya16 a răspuns:

:Onu stiu ce sa alegrolling on the floor. deci in primul rand nu e frumos sa stay cu un barbat insurat saw care stii ca are o iubitawhistlingrolling on the floor) dar aleg amantarolling on the floor