| CrucifiedCountess a întrebat:

Fetelor! sa nu faceti asa ceva!
http://www.youtube.com/watch?v=xAomJwvoY2w
Ati auzit? :)))))))))

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Blonda! Chiar nu si-a dat seama ca, avand un asemenea...hmm...posterior, centrul de greutate e cu totul in alta parte decat ar trebui?

18 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ouch! asta chiar a durut...

| psiholoaga a răspuns:

Mi-ai amintit de tipa cu dulapul. Sigur o stiti, e clasica. Atentie! Continut nepotrivit pentru minori si persoane miloase. http://www.filebox.ro/video/play_video.php?key=2vjyvl0gpj73fepz

| hândel a răspuns:

Ce sec a sunat. rolling on the floor Amatoare! Nici nu s-a prins bine de bara. Fetelor, inainte sa treceti la bara, rugati-va prietenul sa va lase sa faceti practica pe o bara mai mica. Cu aia nu mai riscati sa cadeti in cap, doar daca devine naravasa. laughing Voi brunetelor, nu mai radeti de blonda, n-ati vazut ce culoare are parul fetei cu dulapul? La blonda a fost accident, dar la bruneta a fost cu premeditare.

| elena a răspuns:

Vai, vai, vai...ma doare si pe mine desi nu sunt blonda.
Mai traieste sau a facut fractura de coloana?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Doamne...Asta e nebunastraight face Punea sa isi sparga capul.

auran
| auran a răspuns:

Aaiiii, mai traieste...macar isi punea o caciula gen Axinte de la Vacanta Mare...

| selef a răspuns:

Are scuze e blonda.

daniela
| daniela a răspuns:

Ups... groaznic, cumplit, ma doare rau de tot

| CrucifiedCountess explică:

@elena. dupa cum vezi. s-a ridicat.deci e ok

| Elly4all a răspuns:

rolling on the floor...cat de blonda..cred a se invartea camera cu earolling on the floor

| vyol3ta a răspuns:

Chiar nu s-o fi gandit deloc inainte sa faca asta? thinking

| timbucadrian a răspuns:

Ce tare... bis happy foarte tare

| timbucadrian a răspuns:

Imi plac blondele picaciose laughing

| cioko19 a răspuns:

Pfuu..cum a sunat:o!
laughing

| cutza a răspuns:

Concluzia: fetelor nu va vopsiti blonde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auuuu... cred ca a durut :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

putea sa moara!

| sagetarius a răspuns:

Au....dureros....deh...blonda...

Întrebări recente